Łódzkie. Ciała dwóch mężczyzn znalezione koło Radomska. Czy doszło do zbrodni?

2022-03-29 9:04
policja zwłoki
Autor: Tomasz Golla/SUPER EXPRESS policja zwłoki

W miejscowości Lgota Wielka niedaleko Radomska (woj. łódzkie) w poniedziałek rano znaleziono ciała 30- i 38-latka. Nie wykluczamy żadnej z hipotez dotyczących przyczyn śmierci mężczyzn, także tzw. udziału osób trzecich - powiedziała PAP po południu rzeczniczka policji w Radomsku nadkom. Aneta Wlazłowska.

Na jednej z posesji w miejscowości Lgota Wielka w pow. radomszczańskim (woj. łódzkie) - jak podała policja - znaleziono w poniedziałek ciała dwóch mężczyzn.

"Kiedy policjanci pojechali na miejsce, okazało się, że zmarli mężczyźni to 38- i 30-latek mieszkający w powiecie radomszczańskim. Okoliczności śmierci są niewyjaśnione. W związku z tym został powiadomiony prokurator" - mówiła Wlazłowska.

"Nie wykluczamy żadnej z hipotez dotyczących przyczyny zgonu mężczyzn, także tzw. udziału osób trzecich" - podkreśliła rzeczniczka.

Łódka - rzeka płynąca pod Manufakturą
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE