disney

i

Autor: Screenshot Youtube

quiz

Czy potrafisz dopasować imiona do bajek Disneya, w których się pojawili? Sprawdź się!

2024-03-02 18:02

Nie ma chyba na świecie osoby, która nie oglądała w dzieciństwie bajek Disneya. Miłość do tych produkcji niektórzy nawet pielęgnują do dziś. Jesteś fanem bajek Disneya? Znakomicie się składa. Przygotowaliśmy dla Was quiz. Ale nie będzie tak łatwo. Czy uda Ci się dopasować imiona do filmów, w których się pojawili? Powodzenia!

Dopasuj imiona bohaterów do bajek Disneya. Dasz radę?

Bajki Disneya to kultowe wspomnienia z dzieciństwa każdego z nas. Pierwsza pełnometrażowa animacja premierę miała jeszcze w 1937 roku. Jej sukces dał początek cyklowi kolejnych bajek studia, które realizowane są do dziś. Chodzi oczywiście o "Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków". W kolejnych latach mogliśmy oglądać m.in. "Kopciuszka", "Dumbo", "Piękną i Bestię", "Króla Lwa" czy "Małą Syrenkę".

Obecnie produkowane są równie chwytające za serce i przynoszące ogromną popularność animacje. Wśród "nowych hitów" znajdują się chociażby "Zaplątani", "Kraina Lodu", "Vaiana: Skarb Oceanu" czy "Zwierzogród".

Niektórzy bajki kochają oglądać do dziś. Jesteś miłośnikiem produkcji Disneya? W takim razie z pewnością poradzisz sobie  w naszym quizie, który polega na tym, by dopasować imiona bohaterów do odpowiedniej bajki.

Quiz. Podajemy imię postaci Disneya, ty mówisz, z którego filmu pochodzi. Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Jak ma na imię główna bohaterka bajki "Piękna i Bestia"?
"Sami swoi. Początek". Całkiem nowi Kargul i Pawlak! W obsadzie wyczekiwanego filmu cała plejada gwiazd!

Idealne filmy na romantyczny wieczór we dwoje