artur baranowski

i

Autor: Screenshot/ Program "Jeden z dziesięciu" TVP

Teleturnieje

Artur Baranowski, rekordzista z "1 z 10" wystąpi w kolejnym teleturnieju. Wiemy, w którym

2024-04-04 16:54

Artur Baranowski, rekordzista z programu „Jeden z dziesięciu”, o którym w listopadzie mówiła cała Polska, ma wystąpić w kolejnym teleturnieju. Wiemy, w którym! Czy uda mu się powtórzyć swój historyczny wyczyn?

Znowu zobaczymy Artura Baranowskiego?!

O występie Artura Baranowskiego w programie „Jeden z dziesięciu” mówiła cała Polska. Ekonomista ze Śliwnik, niewielkiej miejscowości w województwie łódzkim, dokonał czegoś, czego nie udało się nikomu przez 29 lat emisji teleturnieju. Zdobył komplet punktów, wprawiając w osłupienie Tadeusza Sznuka i całą Polskę. Mężczyzna po udzieleniu poprawnej odpowiedzi na pierwsze trzy pytania w części finałowej, każde kolejne pytanie brał „na siebie”, nie dopuszczając do głosu swoich przeciwników. Udzielił poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania, zdobywając łącznie 803 punkty w teleturnieju – 773 za poprawne odpowiedzi oraz 30 za zachowanie wszystkich szans. Ustanowił tym samym rekord i został okrzyknięty geniuszem.

Cała Polska z zapartym tchem oczekiwała występu pana Artura w wielkim finale „Jeden z dziesięciu”. Niestety skromny ekonomista ze Śliwik nie dotarł do studia w Lublinie z powodu awarii samochodu.

Artur Baranowski wystąpi w kolejnym teleturnieju. Wiemy, w którym

Teraz okazuje się, że Artur Baranowski chce spróbować swoich sił w kolejnym teleturnieju. Rąbka tajemnicy uchylił Radosław Kotarski, nowy prowadzący teleturnieju "Va Banque". W ostatnim odcinku podcastu Podsiadło&Kotarski zapowiedział, że uczestnikiem drugiego odcinka, który poprowadzi będzie właśnie pan Artur.

- Zobaczymy, czy będzie faktycznie. Jeśli będzie, to super. Nie mogę się doczekać, kiedy poznam pana Artura – powiedział Kotarski.

Głośno o Arturze Baranowskim. Najlepsze MEMY z rekordzistą programu "Jeden z dziesięciu"

Groby prowadzących i uczestników teleturniejów. Mistrzowie "Va Banque", "Jeden z dziesięciu" i "Miliard w rozumie". Niezapomniani