Wycisną z was ostatnie poty! Trwają zapisy do TorTury w Lesznie

2022-08-04 15:03
Wycisną z was wszystkie poty! Trwają zapisy do TorTury w Lesznie
Autor: fb torturaleszno/Adrian Franek

Impreza 11 września na żwirowni na Zaborowie. Do pokonania będzie m.in. piramida z kostki brukowej.

To będzie już 5 edycja ekstremalnego toru przeszkód.

Zawsze staramy się, żeby były inne przeszkody. Na pewno czymś zaskoczymy uczestników w tym roku. Ponadto wychodzimy z propozycją do wszystkich naszych współorganizatorów, żeby też robili własne przeszkody. W tym roku będzie to przeszkoda ZPB Kaczmarek, który ustawi piramidę z kostki brukowej - mówi Patryk Kowalski organizator MONO Energy TorTura w Lesznie.

Impreza odbędzie się w trzech kategoriach: Open, ForFan i Kids.

Tak naprawdę dystans jest taki sam, przeszkody takie same w ForFan i Open. ForFan różni się tym od Open, że nie trzeba w nim pokonywać każdej przeszkody. Wystarczy na przykład zrobić 10 "padnij-powstań", czy 10 pompek i biec dalej. Natomiast w Open trzeba pokonać każdą przeszkodę, a jeśli się jej nie pokona to ma się karną rundę - wyjaśnia P. Kowalski.

Zapisy do TorTury przyjmowane są do 9 września.

Na tę chwilę mamy ok. 650 uczestników zapisanych. Z racji tego, że na tę chwilę jest znaczny wzrost zapisów w porównaniu do poprzednich lat plan jest taki, żeby zaangażować ok. 1200 samych uczestników. Oczywiście zapraszamy ludzi, którzy chcieliby kibicować, zobaczyć "z czym to się je", żeby zapisać się na kolejną TorTurę - zachęca Patryk Kowalski. 

Szczegóły TorTury na fb i https://torturaleszno.pl/

Leszno Tortura 2020
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE