Premiera w Teatrze Miejskim w Lesznie

i

Autor: FB Teatr Miejskie w Lesznie

Teatr

"Tą premierą chcemy uczcić Międzynarodowy Dzień Teatru"

2023-03-24 12:03

W sobotę i w niedzielę, na deskach sceny Teatru Miejskiego w Lesznie, będzie można zobaczyć sztukę pt. "Przedstawię ci tatę". To komedia omyłek, która ma rozbawić widownię do łez. Bilety na sobotę są już wyprzedane. Pozostało kilka na niedzielę.

Wiosenna premiera w Teatrze Miejskim w Lesznie

Sztuka pt. "Przedstawię ci tatę", w reżyserii Roberta Czachowskiego, jest koprodukcja leszczyńskiego teatru z Teatrem Lubuskim w Zielonej Górze. Spektakl jest prześmieszną komedią omyłek - mówi Agnieszka Gołaszewska z Teatru Miejskiego w Lesznie

Spektakl, oprócz tego, że jest świetną komedią, to jest też refleksją nad naturą kłamstwa. Czy nie jest czasami tak, że okłamując innych okłamujemy też samych siebie. Tak, że widzów czeka dużo śmiechu, ale też znajdą chwilę na refleksję.

Ile kosztują i czy są w ogóle dostępne bilety na "Przedstawię ci tatę" w Teatrze Miejskim w Lesznie?

Spektakl premierowo na deskach sceny Teatru Miejskiego w Lesznie będzie wystawiony w sobotę o godzinie 18.00, ale na ten dzień biletów już nie ma. Dosłownie kilka zostało na niedzielę. Kosztują 55 ulgowe i 60 złotych normalne.

Tańczące z promocjami 23.03.2023
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE