Mrozkowiak prezesem całej ekstraklasy

i

Autor: AB

Mrozkowiak prezesem całej ekstraklasy

2022-05-13 13:22

1 lipca nastąpi zmiana na stanowisku prezesa Futsal Ekstraklasy. O stanowisko starało się aż 800 osób. Prezesem został wybrany „nasz” człowiek.

W ostatecznej rozgrywce o przejęcie sterów Futsal Ekstraklasy pozostało czterech kandydatów, w tym Paweł Mrozkowiak, twórca futsalowej drużyny z Leszna, zarazem jej prezes. Na tym ostatnim etapie każdy z kandydatów musiał przedstawić swoją wizję funkcjonowania ekstraklasy. Podczas czwartkowego posiedzenia rady nadzorczej większość głosujących zadecydowała o wyborze właśnie Mrozkowiaka.

Jak przyznał przyszły prezes Futsal Ekstraklasy przed nim duże wyzwanie. Mrozkowiak nie kryje, że środowisko futsalowe jest mocno podzielone. Jego zadaniem będzie zjednoczenie ludzi pracujących w poszczególnych klubach dla dobra całej ligi. Ważnym aspektem będzie też wzmocnienie finansowania spółki. Pod koniec kadencji z kolei Mrozkowiak będzie musiał się zmierzyć z konkursem na prawa do transmisji ze spotkań Futsal Ekstraklasy.

LUKSUSOWE AUTA GWIAZD TENISA [ŚWIĄTEK, FEDERER, NADAL, DJOKOVIC] | ESKA XD - Prosto z salonu #48
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE