Juniorzy Stali Kraśnik jadą na turniej do Las Vegas

2020-02-05 19:55
Boisko
Autor: pixabay.com

Młodzi piłkarze Stali Kraśnik zmierzą się z drużynami z całego świata. To za sprawą organizowanego w Stanach Zjednoczonych Turnieju o Puchar Burmistrza w Las Vegas.

W całych zawodach wezmą udział 472 drużyny z 18 krajów. Polskę będzie reprezentować 18 kraśnickich piłkarzy rywalizujących w kategorii U-16. Rozgrzewkowy mecz towarzyski zawodnicy „Stali” rozegrają z drużyną z Nowej Zelandii w czwartek 13 lutego. Dwa dni później zmierzą się z pierwszymi zespołami ze swojej grupy. Wszystkie z nich pochodzą z USA.

O przygotowaniach do turnieju mówi trener drużyny juniorów młodszych Konrad Szmyrgała:

Podpatrujemy troszeczkę tych przeciwników, staramy się o nich pozyskać informacje. Będą to rywale z wyższej półki, bo będziemy mieli w grupie choćby mistrza stanu Utah, więc będą to przeciwnicy naprawdę wymagający, którzy na pewno ustawią wysoko poprzeczkę. Będzie trzeba się skoncentrować i zmobilizować, żeby te mecze pozytywnie zakończyć.

Klub zapowiada, że spotkania będzie można oglądać przez Internet. Zapisy meczy będą publikowane na kanale drużyny w serwisie Youtube

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE