policja

i

Autor: CANVA

WIADOMOŚCI

Zwłoki dwóch kobiet znaleziono w Małopolsce. Na miejscu zdarzenia pracuje policja z prokuraturą

2024-04-04 15:24

Tragedia w Małopolsce. Ciała dwóch kobiet ujawnili policjanci w środę, 3 kwietnia w jednym z domów w Spytkowicach pod Wadowicami. Rzeczniczka wadowickiej komendy powiatowej st. asp. Agnieszka Petek powiedziała, że na miejscu zdarzenia pracuje policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator.

Spytkowice pod Wadowicami. Znaleziono zwłoki dwóch kobiet

W niewielkiej miejscowości Spytkowice, w powiecie wadowickim odnaleziono zwłoki dwóch kobiet w jednym z domów jednorodzinnych. Jak poinformował portal Wadowice Online, ofiarami mają być 74-letnia matka i 49-letnia córka, a ich obrażenia ciała mają wskazywać na morderstwo. W rozmowie z nami oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach st. asp. Agnieszka Petek potwierdza, że odnaleziono dwa ciała, jednak nie wskazuje na wiek ofiar, czy ich stopień pokrewieństwa.

Policjantka przekazała, że obecnie na miejscu pracuje policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem. Służby wstrzymują się od przekazywania dalszych informacji na ten temat i odsyłają do prokuratury rejonowej w Wadowicach, która prowadzi śledztwo. Na razie nie udało nam się skontaktować z prokuratorem, aby potwierdzić szczegóły sprawy przekazane przez inne media.

Najlepsze miasta do życia w Polsce. Na którym miejscu jest Kraków?

Wjechał w rodzinę z dzieckiem. Zatrzymanie 27-latka