WOŚP 2024

Rzeźba Roberta Makłowicza czy narty Justyny Kowalczyk-Tekieli?. Oto najlepsze aukcje WOŚP z Małopolski [GALERIA]

2024-01-27 15:25

32. finał WOŚP 2024 już na horyzoncie! W niedzielę, 28 stycznia po raz kolejny odbędzie jedna z największych polskich imprez charytatywnych. Już teraz wiele znanych osób oraz instytucji dołącza do Orkiestry i jako cegiełkę wystawia niezwykłe przedmioty, oraz zaskakujące usługi. Chcecie spędzić weekend w mieszkaniu Wisławy Szymborskiej lub posiadać w swoim domu rzeźbę Roberta Makłowicza? Lepszej okazji nie będzie! Sprawdźcie, co jeszcze małopolanie przygotowali na WOŚP.

32. finał WOŚP 2024 już w niedzielę!

Wielkimi krokami nadchodzi 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już w tę niedzielę, 28 stycznia cała Polska stanie pod znakiem serduszka WOŚP. Tegorocznej edycji towarzyszy wiele niezwykłych wydarzeń w całym Krakowie. Od przejażdżek na jednośladach ze stowarzyszenie motocyklistów Grupa Południe, przez pochód Golden Retrieverów na Rynku Głównym, aż po granie w gry RPG. Nie można także zapomnieć o licznych koncertach, które odbędą się w klubach Rockhouse Studio, Garage Pub, czy Klubie Drukarnia. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

WOŚP 2024 w Krakowie i Małopolsce. Oto najlepsze aukcje z naszego regionu

W akcje prowadzone na rzecz Orkiestry może włączyć się każdy, bez wyjątku. Nie trzeba być znaną osoba, aby przekazać coś na licytację WOŚP. W Małopolsce możemy znaleźć wiele niezwykłych aukcji. Oprócz takich głośnych nazwisk jak Anna Dymna czy Viki Gabor, znajdziemy także niezwykłe licytacje Fundacji Wisławy Szymborskiej, wojewody małopolskiego Krzysztofa Klęczara czy nowej kuratorki oświaty Gabrieli Olszowskiej. Sprawdźcie już teraz, co dla was przygotowali. Niektóre z nich to prawdziwe okazje, z których żal nie skorzystać!

WOŚP 2024 w Krakowie i Małopolsce. Dzień z Wisłą Kraków, weekend w mieszkaniu Szymborskiej, rzeźba Makłowicza i wiele innych:

QUIZ: Wpierasz WOŚP? Pokaż, jak dobrze znasz Orkiestrę!

Pytanie 1 z 14
W którym roku została założona Fundacja WOŚP?
Oni NIE DAJĄ Owsiakowi! Niech SPIER ****! Polacy pokłócili się o WOŚP! | Komentery