Wielka Parada Smoków znów odbędzie się w Krakowie! Podano już termin wydarzenia!

2021-05-11 15:11
Wielka Parada Smoków w Krakowie
Autor: Wikimedia Commons/Grantaire Wielka Parada Smoków 2022 w Krakowie: 4-5 czerwca. Program wydarzenia. Co się będzie działo?

Wielka Parada Smoków znów zawita w Krakowie, ale w nieco innym wydaniu. Po rocznej przerwie mieszkańcy stolicy Małopolski znów będą mogli podziwiać niezwykłe widowisko na Wiśle. Co ważne, wydarzenie odbędzie się w innym terminie niż ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni.

Wielka Parada Smoków w Krakowie 2021. Kiedy się odbędzie?

Przypomnijmy, że rok temu Wielka Parada Smoków w Krakowie miała być, odbyć się po raz dwudziesty. Co więcej, główny organizator, czyli Teatr Groteska obchodził 75-lecie. Oba jubileusze zostały jednak nieco popsute przed pandemię koronawirusa. Wielka Parada Smoków 2020 została odwołana.

Raport z anteny 11.05, godz.10

Jednak co się odwlecze... To można zorganizować rok później. Tak będzie właśnie w przypadku Wielkiej Parady Smoków. Organizatorzy zapewniają, że w tym roku wydarzenie, choć w nieco innej formie, się odbędzie.

Przygotowujemy dla Was wyjątkowe i niepowtarzalne jak zawsze Wielkie Widowisko na Wiśle. Na tą namiastkę smoczego święta planujemy Was zaprosić w drugiej połowie wakacji! - czytamy w mediach społecznościowych.

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE