Turyści śmiecą w Tatrach na potęgę! Polak się wykosztował na wakacje i nie starczyło na kibelek?

i

Autor: Screen: Facebook/Aktualna sytuacja w górach Turyści śmiecą w Tatrach na potęgę! "Polak się wykosztował na wakacje i nie starczyło na kibelek?"

Turyści śmiecą w Tatrach na potęgę! "Polak się wykosztował na wakacje i nie starczyło na kibelek?" [WIDEO]

2021-08-26 13:25

Szokujące nagranie znalazło się ostatnio na profilu Aktualne warunki górach. Na filmie widać totalnie zaśmieconą Dolinę Jaworzynki w Tatrach. Wśród odpadów m.in. chusteczki i papier. "Polak się wykosztował na wakacje i nie starczyło na kibelek?" - pada w komentarzu.

Tatry zaśmiecone przez turystów. Widok Doliny Jaworzynki szokuje!

Tatry w ostatnich dniach przeżywają prawdziwe oblężenie. Tłumy turystów można spotkać nie tylko na Krupówkach czy Gubałówce w Zakopanem, ale również na popularnych szlakach. W sieci regularnie pojawiają się zdjęcia kolejek m.in. na Kasprowy Wierch i Morskie Oko. Niestety w Tatrach zdarzają się też przykre sytuacje. Niedawno informowaliśmy o grupie turystów, która drażniła jelenia na drodze do Morskiego Oka. Przyjezdni oblegają również wozy, czyli tzw. fasiągi. Zamiast piechotą przejść wspomnianą trasę, to wyczekują długiej kolejce. Więcej pisaliśmy o tym tutaj:

Turyści drażnią jelenia na trasie do Morskiego Oka. Przykry widok [WIDEO]

Tłumy turystów w kolejce do koni jadących na Morskie Oko. "Polactwo w pełnej krasie" [WIDEO]

Raport z anteny 26.08, godz.10

Okazuje się, że to jeszcze nie wszystko. Turyści pozostawiają również w Tatrach masę śmieci. Szokujące nagranie z Doliny Jaworzynki zamieścił ostatnio w mediach społecznościowych portal Aktualne warunki w górach. Widać na nim masę porozrzucanych odpadów, wśród nich m.in. chusteczki i papier.

To są jak najbardziej aktualne warunki w górach... Tatry, Dolina Jaworzynki. Czy to jest naprawdę konieczne? Toaleta jest tuż obok w Kuźnicach lub w Murowańcu. Polak się wykosztował na wakacje i już nie starczyło 2 zł na kibelek? Smutne to i prawdziwe - brzmi podpis pod nagraniem.

Pod filmem znalazło się mnóstwo komentarzy oburzonych ludzi. Całe nagranie możecie zobaczyć TUTAJ.

"Serio?? Czy to jakaś prowokacja? Bo aż nie mogę uwierzyć w to co widzę..", "Jesień jest to i papierzaki rosną", "To jest świństwo", "Chamstwo! Po co ci ludzie tam przychodzą" - piszą m.in. internauci w komentarzach.

Sonda
Czy użytkownicy hulajnóg elektrycznych jeżdżą bezpiecznie?