Duchowny pokazał na TikToku film z imprezy. Zakonnice tańczą jak szalone

i

Autor: Al Elmes, Unsplash/Screenshot TikTok @ks.piotrjarosiewicz

WIADOMOŚCI

Popularny polski ksiądz pokazał nagranie z imprezy. Zakonnice wirują w tańcu jak szalone! [WIDEO]

2023-09-27 13:42

Piotr Jarosiewicz to polski ksiądz, który zyskał ogromną popularność na TikToku. Duchowny pochwalił się ostatnio w mediach społecznościowych nagraniem z imprezy wyprawionej z okazji 25-lecia ślubu jego znajomych. Uwagę na filmie przykuwa grupa zakonnic, które szturmem wdarły się na parkiet i rzuciły się w wir zabawy.

Polski ksiądz zyskał ogromną popularność na TikToku

Piotr Jarosiewicz to polski ksiądz, który w mediach społecznościowych zajmuje się ewangelizacją młodych i często odpowiada na pytania internautów związane funkcjonowaniem kościoła Katolickiego i zasadami, obowiązującymi wiernych. Przykładowo, rozwiewa takie wątpliwości jak to, czy lepiej na wakacjach pójść na mszę świętą prowadzoną w języku, którego nie rozumiemy, czy obejrzeć mszę online po polsku. Albo odpowiada opowiada, czy ksiądz ma obowiązek zgłosić na policję przestępstwo wyznane podczas spowiedzi. Jego konto na TikToku obserwuje już niemal 290 tysięcy osób. 

TikTok. Polski ksiądz pokazał, jak bawi się na imprezie z zakonnicami

Ksiądz Piotr Jarosiewicz pokazał ostatnio na TikToku nagranie z imprezy, na której świętowano 25-lecie ślubu zaprzyjaźnionej pary. W przyjęciu wziął udział wraz z grupą zakonnic. Na zamieszczonym w mediach społecznościowych wideo można zobaczyć, jak zebrani świetnie się bawią i tańczą. Nawet siostry zakonne dały się porwać rytmowi muzyki i szalały na parkiecie. Internauci w komentarzach byli zachwyceni parą, która hucznie obchodziła swój jubileusz. Gratulowali im wytrwałości i tylu lat spędzonych razem. Niestety pod nagraniem pojawiły się też negatywne komentarze, nawiązujące do afery na plebanii w Dąbrowie Górniczej, gdzie ksiądz zorganizował imprezę z udziałem pracownika seksualnego.

— Wracam właśnie z jubileuszu 25-lecia Anety i Waldka, których bardzo serdecznie pozdrawiam. Ale też pozdrawiam, przy tej okazji, wszystkie małżeństwa. Niech Wam Pan Bóg błogosławi i wyprasza potrzebne łaski w Waszym codziennych jubileuszach. Szczęść Boże — przekazał ksiądz Jarosiewicz na TikToku.

Wszystkich Świętych 2023. Jakie są ceny zniczy w Krakowie? Tyle trzeba zapłacić na targowiskach i w marketach:

Nowa stacja kolejowa w Krakowie. Powstała w samym centrum miasta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE