Primark

i

Autor: Primark Newsroom (mat. prasowe) Primark wycofuje produkty ze sprzedaży

Zakupy

Primark pilnie wycofuje te produkty ze sprzedaży i prosi klientów o zwrot. Co ważne, nie trzeba mieć paragonu

2023-09-27 15:43

Primark to sieciówka odzieżowa i jedna z najbardziej znanych marek w Europie. Sklepy Primark znajdują się w kilku największych miastach w Polsce i cieszą się olbrzymią popularnością. Warto jednak, aby klienci wiedzieli, że Primark postanowił wycofać ze sprzedaży dwa produkty. Okazuje się, że mogą stanowić niebezpieczeństwo. Czego dokładnie już nie kupimy w Primarku? Sprawdźcie.

Tego nie kupimy już w Primarku

Sklepy Primark znajdują się w Bonarka City Center w Krakowie, Magnolia Park Galerii Młociny w Warszawie, Centrum Handlowym Posnania w Poznaniu, Silesia City Center w Katowicach oraz w Manufakturze w Łodzi. Ten ostatni sklep jest najnowszy w Polsce, ponieważ został otwarty 19 września. Primark ma swoich wiernych klientów, bowiem asortyment jest tam naprawę bogaty. Kupić można najróżniejsze części garderoby, od bielizny i piżam po dresy, sukienki czy koszule, ale także artykuły do wystroju wnętrz czy artykuły dla dzieci. Właśnie co do dwóch towarów z tej ostatniej grupy pojawiły się poważne wątpliwości, aż w końcu postanowiono je wycofać. O co konkretnie chodzi?

Primark wycofuje dwa produkty ze swojej oferty. Stwarzają ryzyko uduszenia

Sieć Primark zamieściła komunikat o wycofaniu produktów:

  • grzechotka drewniana marki Primark (Wooden Music Shaker nr Kimball 7495201), 
  • drewniane marakasy marki Primark (DTR M&M Maracas nr Kimball 5311101).

Produkty były dostępne w sprzedaży w sklepach w Polsce. Sieć zwróciła się z apelem o zwrot tych produktów do dowolnego sklepu Primark w Polsce, gdzie klient otrzyma pełny zwrot pieniędzy. Co ważne, nie będzie wymagane przedstawienie dowodu zakupu, czyli paragonu.

- Zauważyliśmy, że produkty dla dzieci marki Primark, tj. grzechotka drewniana oraz drewniane marakasy nie spełniają wysokich standardów bezpieczeństwa marki Primark. Istnieje ryzyko, że ich dolna cześć może odłączyć się od produktu i potencjalne stwarzać ryzyko zadławienia lub połknięcia - czytamy w informacji sieci.

W tych polskich miastach jest najwięcej wypadków [GALERIA]

Szef KSW szczerze o przyszłości Mariusza Pudzianowskiego. "Zbliża się ku końcowi, szykujemy rewolucję"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE