Policja

i

Autor: Małopolska Policja

Na sygnale

Nagła śmierć 11-latki w Małopolsce. Prokuratura wszczęła śledztwo

2024-04-18 16:57

W nocy z wtorku na środę (16-17 kwietnia) w województwie małopolskim rozegrał się kolejny dramat. Jak podał portal „Interia.pl”, w Andrychowie zmarła 11-letnia Nikola, która w środku nocy źle się poczuła. Sprawą zajmie się prokuratura w Wadowicach.

Tragedia w Andrychowie. Nie żyje 11-latka

W Andrychowie (województwo małopolskie) doszło do kolejnej tragedii. W zeszłym roku cała Polska żyła sprawą 14-latki, która zmarła w szpitalu po tym, jak przebywała na mrozie w centrum miasta przez kilka godzin. Jak podaje Aldona Brauła z portalu „Interia.pl”, w nocy z wtorku na środę (16/17 kwietnia) zmarła 11-letnia Nikola.

Jak czytamy, dziecko źle się poczuło i straciło przytomność ok. godz. 4:00 nad ranem, po czym na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a ratownicy przystąpili do reanimacji 11-latki.

Niestety, jej życia nie udało się uratować. „Interia.pl” podaje, że Prokuratura Rejonowa w Wadowicach rozpoczęła już śledztwo w opisywanej sprawie (art. 155 kk., nieumyślne spowodowanie śmierci). Informacje te przekazał portalowi rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Krakowie, prok. Janusz Kowalski.

W Tatrach ponownie zima! Intensywne opady śniegu, mróz i zagrożenie lawinowe

Pokuj Zbrodni QA