Policja

i

Autor: Pixabay

Na sygnale

Zabójstwo młodej kobiety w Krakowie. Prokuratura prowadzi śledztwo

2023-11-20 15:49

W Krakowie przy ul. Bytomskiej znaleziono zwłoki młodej kobiety. Obrażenia ciała wskazują, że do zgonu mogły przyczynić się osoby trzecie – informuje Prokuratura Okręgowa w Krakowie. Obecnie trwa sekcja zwłok prowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej.

Kraków. Młoda kobieta mogła paść ofiarą zabójstwa

W Krakowie znalezione zostały zwłoki młodej kobiety, która mogła paść ofiarą zabójstwa – informuje Prokuratura Okręgowa.

W sobotę, o godz. 19:44 przy ul. Bytomskiej ujawnione zostały zwłoki młodej kobiety. Obrażenia, które zostały ujawnione na ciele zmarłej wskazują na udział osób trzecich – mówi rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Krakowie, prokurator Janusz Kowalski.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez prokuraturę, obecnie trwa sekcja zwłok prowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie.

Dla dobra śledztwa dalsze informacje w tej sprawie nie mogą być udzielane – dodaje prokurator Janusz Kowalski.

Według nieoficjalnych informacji przekazanych przez radio RMF FM, kobieta została uduszona, a prawdopodobnym sprawcą zbrodni jest jej 21-letni partner. Po zabójstwie miał on kupić bilet lotniczy do Londynu i wylecieć z lotniska w podkrakowskich Balicach.

Zatrzymania członków gangu pseudokibiców. Zabezpieczono majątek o wartości 10 mln zł

Debata o Polsce 19.11.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE