WIADOMOŚCI

Marta Manowska, prowadząca "Sanatorium Miłości" ma piękną posiadłość na wsi. Oto jak wygląda jej oaza spokoju [GALERIA]

2024-04-29 9:37

Marta Manowska prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" błyskawicznie stała się ulubienicą fanów. Widzowie pokochali wrażliwość, z jaką podchodzi do uczestniczek i uczestników swoich programów. Prezenterka na co dzień mieszka w Warszawie. Niewiele osób jednak wie, że gwiazda TVP od niedawna ma także piękną posiadłość na wsi, gdzie może ładować akumulatory w otoczeniu pięknej przyrody. Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentuje się jej domek na wsi.

Marta Manowska robi zawrotną karierę w telewizji

Pochodzi z Siemianowic Śląskich, długo mieszkała także w Katowicach. Marta Manowska obecnie jest jedną z najpopularniejszych prezenterem telewizyjnych. Swoją karierę zaczynała od pracy w agencji reklamowej. Nie tylko wystąpiła w kilku spotach, ale także współtworzyła takie programy jak "Ugotowani", czy "Bitwa na głosy". Prawdziwy rozgłos zyskała jednak dopiero, kiedy w 2014 roku, kiedy została prowadzącą program "Rolnik szuka żony". Pięć lat później zaczęła także prowadzić "Sanatorium miłości" i The Voice Senior".

Jak mieszka Marta Manowska?

Chociaż prowadząca "Sanatorium Miłości" i "Rolnik szuka żony" długo zarzekała się, że życie na wsi nie jest dla niej, od niedawna jest właścicielką pięknej posiadłości pod miastem. Chociaż gwiazd TVP na co dzień mieszka w Warszawie, jej wiejska posiadłość stanowi dla niej wytchnienie od życia w miejskiej zgiełku. Marta Manowska niejednokrotnie chwaliła się domem na swoim Instagramie. Zobaczcie w naszej galerii poniżej, jak prezentuje się na zdjęciach. Jest na co popatrzeć!

Tak mieszka Marta Manowska, prowadząca "Sanatorium Miłości". Piękny dom na wsi zachwyca wśród zieleni:

Listen on Spreaker.