Kraków: urzędowe sprawy znów można załatwić w galeriach handlowych

2021-02-22 8:24
kalkulator
Autor: Pixaby

Od poniedziałku, 22 lutego otwarte zostaną Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych. Swoje sprawy będzie można załatwić przy al. Bora-Komorowskiego 41, ul. Kamieńskiego 11 i ul. Stawowej 61. W jakich godzinach będą czynne Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych? Sprawdźcie w naszym materiale.

Kraków zaprasza na wystawę "Nim wstanie dzień"

To wielkie ułatwienie dla mieszkańców Krakowa. Od poniedziałku, 22 lutego sprawy urzędowe będzie można załatwić w galeriach handlowych. Chodzi o te przy al. Bora-Komorowskiego 41, ul. Kamieńskiego 11 i ul. Stawowej 61. W galeriach będzie można załatwić sprawy związane z rejestracją pojazdów (przyjmowanie zawiadomień o nabyciu lub zbyciu pojazdu, wyrejestrowanie pojazdu na wniosek właściciela, wydawanie wtórników dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych; odbiór dowodów rejestracyjnych, zmiany danych w dowodzie rejestracyjnym).

Pamiętajmy, że załatwienie spraw możliwe jest po wcześniejszym umówieniu. Więcej szczegółów TUTAJ.

Jaki sport powinieneś zacząć uprawiać wiosną?

Pytanie 1 z 7
W wolnym czasie lubisz...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE