Kraków: urzędowe sprawy znów można załatwić w galeriach handlowych

2021-02-22 8:24
kalkulator
Autor: Pixaby

Od poniedziałku, 22 lutego otwarte zostaną Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych. Swoje sprawy będzie można załatwić przy al. Bora-Komorowskiego 41, ul. Kamieńskiego 11 i ul. Stawowej 61. W jakich godzinach będą czynne Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych? Sprawdźcie w naszym materiale.

Kraków zaprasza na wystawę "Nim wstanie dzień"

To wielkie ułatwienie dla mieszkańców Krakowa. Od poniedziałku, 22 lutego sprawy urzędowe będzie można załatwić w galeriach handlowych. Chodzi o te przy al. Bora-Komorowskiego 41, ul. Kamieńskiego 11 i ul. Stawowej 61. W galeriach będzie można załatwić sprawy związane z rejestracją pojazdów (przyjmowanie zawiadomień o nabyciu lub zbyciu pojazdu, wyrejestrowanie pojazdu na wniosek właściciela, wydawanie wtórników dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych; odbiór dowodów rejestracyjnych, zmiany danych w dowodzie rejestracyjnym).

Pamiętajmy, że załatwienie spraw możliwe jest po wcześniejszym umówieniu. Więcej szczegółów TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE