Kraków: bohaterska postawa jednego z motorniczych. Uratował kobiecie życie!

2021-02-26 9:13

Piękna postawa krakowskiego motorniczego. Podczas postoju na przystanku skutecznie ostrzegł kobietę, przechodzącą przez pasy dla pieszych. Motorniczy zauważył, że zza tramwaju wyłania się pędzący samochód. Gdyby nie jego postawa, w centrum Krakowa mogłoby dojść do tragedii!

Raport z Anteny 25.02

Motorniczy ostrzegł kobietę na pasach i uratował jej życie

Do zdarzenia doszło rano w czwartek, 25 lutego na ul. Miodowej. Mieszkanka Krakowa chciała przejść przez przejście dla pieszych. Jak relacjonuje, w pewnym momencie motorniczy, który stał na przystanku, zaczął intensywnie dzwonić dzwonkiem. Dzięki temu prawdopodobnie uratował kobiecie życie! Zza tramwaju wyłonił się bowiem rozpędzony samochód.

Zatrzymałam się, nie wiedząc, o co chodzi i w tym momencie zza tramwaju z dużą prędkością przez przejście przejechał samochód. Gdyby nie uwaga pana motorniczego, który widział w lusterku co się dzieje - nie wiem jak by się to skończyło - czytamy we wpisie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Krakowie na Facebooku.

Takie zachowanie motorniczego zasługuje na owację na stojącą! Brawo!

Jaki sport powinieneś zacząć uprawiać wiosną?

Pytanie 1 z 7
W wolnym czasie lubisz...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE