Już niedługo ruszy Uszanowanko Festival

2022-08-16 16:25
Uszanowanko Festival
Autor: Uszanowanko Festival Uszanowanko Festival

27 sierpnia rozpocznie się Uszanowanko Festival. Przed nami wiele atrakcji. Organizatorzy przygotowali warsztaty DJ'skie, panel dyskusyjny "Witaj w klubie!" i masę muzyki.

Impreza rozpocznie się w sobotę o 12:00. Cały dzień upłynie pod szyldem muzyki. Duże zainteresowanie wzbudzają warsztaty DJ'skie.

- To są bardzo wyjątkowe warsztaty. Są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnościami, ale właściwie każdy może wziąć w nich udział. Poprowadzą je znakomici Daniel Drumz i Edee Dee - mówi Aneta Hudzik, jedna z organizatorek Uszanowanko Festival.

Impreza potrwa dwa dni. W niedziele odbędą sie m.in. warsztaty z polskiego języka migowego, z savoir vivre czy z funkcjonowania bez wzroku.

 - Nie ma wejściówek, ponieważ na festiwal można wejśc "z ulicy". Jest on zupełnie otwarty w swej formule, idei oraz w obecności osób, także nie sprzedajemy biletów. Można zdecydować w sobotę, jak i w niedzielę o wzięciu udziału - dodaje pomysłodawczyni.

Wydarzenie będzie miało miejsce w krakowskim Forum Przestrzenie.

QUIZ. Najsłynniejsze cytaty z książek. My podajemy fragment, ty zgadujesz tytuł i autora

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Z jakiej książki pochodzi ten cytat? "Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś":
"Wizyta starszej pani" to 570 premiera w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE