Te produkty żywieniowe hamują rozwój koronawirusa. Naukowcy nie mają wątpliwości!

2020-12-02 9:37

Jeśli jesteście fanami jedzenia, to mamy dla was ważne informacje. Jak pokazują badania naukowców z North Carolina State University, niektóre produkty hamują rozwój koronawirusa. O jakie dokładnie chodzi?

Jedzenie, które pomaga zwalczyć koronawirusa. Naukowcy potwierdzają

Czy odpowiednia dieta pomoże nam zwalczyć zakażenie koronawirusem? Okazuje się, że tak. Badania naukowców z North Carolina State University pokazują, że niektóre przysmaki mogą przyspieszyć powrót do zdrowia. Badacze poszukiwali w pożywieniu i roślinach leczniczych nutraceutyków, które hamują przyłączanie się wirusa do komórek ludzkich lub replikację w ich wnętrzu.

Jak w sklepie płacić ręką | ESKA XD - Mobmania #6

Naukowcy odkryli, że niektóre składniki produktów hamują rozwój COVID-19. Potwierdziły to również testy komputerowe. Co może więc zwalniać rozwój koronawirusa? Badacze wśród produktów wymieniają choćby kakao. To świetna wiadomość dla fanów czekolady. Jakie jeszcze? Sprawdźcie w naszej galerii.

Posłuchaj, co może być przyczyną poronienia, i jak wrócić do równowagi po stracie ciąży? To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE