Bon turystyczny MEMY. "Kiedy jesteś bezdzietnym, pracującym, niekaranym obywatelem..."

2020-08-03 12:06

Bon turystyczny w Polsce można aktywować od 1 sierpnia. Jak to programami socjalnymi bywa, nie wszystkim przypadł on do gustu. W sieci pojawiło się już mnóstwo memów, które patrzą na polski bon turystyczny z przymrużeniem oka. Tylko zobaczcie!

Bon turystyczny dla osób pracujących na umowę o pracę

Bon turystyczny, który został wprowadzony kilka dni temu, wzbudza ogromne emocje. Wygląda na to, że 500 plus na wakacje ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Przypomnijmy, że początkowo polski bon turystyczny miał przysługiwać osobom zatrudnionym na umowę o pracę, których miesięczny dochód nie przekracza 5200 złotych brutto.

Bon turystyczny na każde dziecko

Ta wersja uległa jednak zdanie po sugestii prezydenta Andrzeja Duda. Zaproponował on, by bon turystyczny był przyznany na każde dziecko. Bez względu na dochód rodziców. Ten pomysł zbudził wiele kontrowersji, ale ostatecznie wszedł w życie. Rodzice mogą go aktywować od 1 sierpnia. Jak to zrobić? Gdzie bon turystyczny obowiązuje? Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj:

Bon turystyczny od 1 sierpnia. Gdzie złożyć wniosek? Jak aktywować bon turystyczny?

W sieci już pojawiło się mnóstwo memów, które w humorystyczny sposób opisują wprowadzenie polskiego turystycznego. Wybraliśmy dla Was najlepsze z nich! Zobaczcie naszą galerię.

61871 ESKA Summer City - Kato Lato, Bitamina
Posłuchaj o nerwiaku, jego objawach i leczeniu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE