Rowerowe szaleństwo na Pomorzu Zachodnim

2022-07-06 13:16

Wczoraj nad Jelenim Stawem w Szczecińskim Kijewie odbył się rajd rowerowy ESKA LET'S BIKE! Na miejscu nie zabrakło atrakcji, zabaw i nagród dla uczestników, a prezenty były naprawdę wyjątkowe. Do najlepiej przebranych rowerzystów oraz do tych, którzy w wyjątkowy udekorowali swoje jednoślady, trafiły 3 nowe, przepiękne rowery.

Patrol ESKA Summer City miał wczoraj ręce pełne roboty, ale taką pracę zaliczamy do przyjemnych. Frekwencja oraz pogoda dopisała wszystkim, którzy pojawili się w Kijewie. ESKA LET'S BIKE zorganizowana we współpracy z Pomorzem Zachodnim to była nie lada gratka dla wszystkich miłośników jednośladów i nie tylko. Na miejscu było mnóstwo konkursów z nagrodami, dmuchańce dla dzieci, rajdy rowerowe dla osób w każdym wieku, serwis gdzie mogliście oddać do przeglądu swoje maszyny i oczywiście nie zabrakło naszej pomarańczowej strefy chilloutu, gdzie również mogliście wziąć udział w zabawach w rytmie hitów znanych z Radia Eska.

Śledźcie nasz Facebook'owy Fanpage ESKA Szczecin NEWS! Tam znajdziecie informację o kolejnych imprezach w ramach akcji ESKA Summer City!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE