Rowerowe szaleństwo na Pomorzu Zachodnim

2022-07-06 13:16

Wczoraj nad Jelenim Stawem w Szczecińskim Kijewie odbył się rajd rowerowy ESKA LET'S BIKE! Na miejscu nie zabrakło atrakcji, zabaw i nagród dla uczestników, a prezenty były naprawdę wyjątkowe. Do najlepiej przebranych rowerzystów oraz do tych, którzy w wyjątkowy udekorowali swoje jednoślady, trafiły 3 nowe, przepiękne rowery.

Patrol ESKA Summer City miał wczoraj ręce pełne roboty, ale taką pracę zaliczamy do przyjemnych. Frekwencja oraz pogoda dopisała wszystkim, którzy pojawili się w Kijewie. ESKA LET'S BIKE zorganizowana we współpracy z Pomorzem Zachodnim to była nie lada gratka dla wszystkich miłośników jednośladów i nie tylko. Na miejscu było mnóstwo konkursów z nagrodami, dmuchańce dla dzieci, rajdy rowerowe dla osób w każdym wieku, serwis gdzie mogliście oddać do przeglądu swoje maszyny i oczywiście nie zabrakło naszej pomarańczowej strefy chilloutu, gdzie również mogliście wziąć udział w zabawach w rytmie hitów znanych z Radia Eska.

Śledźcie nasz Facebook'owy Fanpage ESKA Szczecin NEWS! Tam znajdziecie informację o kolejnych imprezach w ramach akcji ESKA Summer City!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE