O przełamanie, przed publicznością. Korona zagra mecz z GKS-em Bełchatów

2021-05-14 2:05 MUR
Korona Kielce
Autor: Cyfra Sport

​Utrzymująca się w kryzysie Korona Kielce tym razem zmierzy się na własnym terenie z autsajderem Fortuna 1. Ligi, GKS-em Bełchatów. Dla kielczan mecz z ostatnim klubem w tabeli będzie najlepszą okazją na przełamanie.

Przypomnijmy, że w ostatnich dwóch starciach żółto-czerwoni musieli uznać wyższość Bruk-Bet Termaliki Nieciecza oraz Sandecji Nowy Sącz. Pierwsi to liderzy na tym szczeblu rozgrywek, zaś nowosądeccy piłkarze, do meczu z Koroną, rozegrali 16 meczów z rzędu bez porażki.

- Nie może być tak, że ten sezon się dla nas zakończył. W każdej sytuacji trzeba dawać z siebie sto procent. Obiecuję, że zespół będzie walczył i postara się narzucić swój styl gry. Chciałbym, abyśmy po sobotnim meczu mogli cieszyć się, że zespół zagra "z zębem" i ofensywnie - podsumowuje Dominik Nowak.

Sobotnie spotkanie Korony z GKS-em Bełchatów rozpocznie się o godz. 17:00. Będzie to pierwszy od dawna mecz z udziałem publiczności. Suzuki Arena tego dnia będzie mogła się wypełnić maksymalnie w 25 procentach.

- Z tego powodu musimy wymagać od siebie jeszcze więcej. Mecze z kibicami wyglądają inaczej. To dodatkowa motywacja dla zespołu - deklaruje trener Korony.

Lecznicze właściwości mniszka lekarskiego