Korona Kielce kontra Radomiak na Suzuki Arenie. Duże zainteresowanie kibiców. Będą utrudnienia drogowe, pojawi się więcej patroli policyjnych!

i

Autor: Piotr Stańczak Zainteresowanie sobotnim meczem Korony Kielce z Radomiakiem jest bardzo duże.

Korona Kielce kontra Radomiak na Suzuki Arenie. Duże zainteresowanie kibiców! Będą utrudnienia drogowe, pojawi się więcej patroli policyjnych!

2023-03-10 6:21

W sobotę 11 marca odbędzie się mecz PKO BP Ekstraklasy między Koroną Kielce i Radomiakiem Radom. W rejonie stadionu Suzuki Arena trzeba spodziewać się utrudnień drogowych, będzie też więcej patroli policyjnych.

Mecz na stadionie przy ulicy Ściegiennego rozpocznie się o godzinie 15, ale utrudnień należy spodziewać się już wcześniej.

- Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w dniu 11.03.2023 r. w związku z meczem, w godzinach 12.00-20.00 wyłączona w ruchu zostanie aleja Legionów na odcinku od Wojewódzkiego Domu Kultury do skrzyżowania z ulicą Gagarina oraz ulica Sołtysiaka „Barabasza”. Zakaz wjazdu nie dotyczy mieszkańców, komunikacji zbiorowej i służb miejskich - informuje Jarosław Skrzydło, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach.

Korona - Radomiak. Mecz podwyższonego ryzyka

W rejonie stadionu, na pobliskich skrzyżowaniach czy w centrum miasta można także spodziewać więcej patroli policyjnych. To spotkanie tak zwanego podwyższonego ryzyka. Tak zwane lokalne derby budzą także duże zainteresowanie kibiców, zarówno z Kielc jak i Radomia. W sobotę na stadion będzie mogło wejść maksymalnie 13,5 tysiąca kibiców. 770 wejściówek zarezerwowanych jest dla kibiców Radomiaka.

- Z racji tego, że przewidujemy wysoką frekwencję, już teraz zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion przy ulicy Ściegiennego 8 wcześniej, w celu uniknięcia kolejek przed wejściem na obiekt. Kibiców wybierających się na Suzuki Arenę prosimy o wcześniejszy zakup wejściówki. Pozwoli to skrócić czas oczekiwania na wejście na obiekt w dniu meczowym. Bilety możecie kupić online, w Sklepie Kibica Korony lub w wyznaczonych punktach sprzedaży w Kielcach i innych miejscowościach (ich lista znajduje się tutaj: Bilety na mecz z Radomiakiem już w sprzedaży) - apeluje Korona Kielce na swojej stronie internetowej.

Więcej o meczu Korona Kielce - Radomiak:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE