Kalisz: kierowcy jutro przygotujcie się na utrudnienia w ruchu

2021-09-09 10:52
Kalisz: kierowcy jutro przygotujcie się na utrudnienia w ruchu
Autor: pixabay

To ważna informacja dla kierowców. Szykują się utrudnienia w ruchu. 10 września (piątek) odbędą się uroczystości związane z nadaniem Sztandaru Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu. W związku z tym zostaną wprowadzone zmiany w ruchu drogowym!

Uwaga kierowcy! Jutro (piątek) musicie przygotować się na pewne utrudnienia.

- Między 11.40 – 12.15 odbędzie się przemarsz uczestników z kościoła św. Stanisława i Wojciecha na ul. Główny Rynek. W związku z tym wstrzymany zostanie ruch kołowy: na Sukienniczej (od ul. Kazimierzowskiej do ul. Kolegialnej), ul. Kolegialnej, pl. św. Józefa, pl. Jana Pawła II oraz ul. Zamkowej.

- W godzinach od 07.00-15.00 ul Główny Rynek zostanie wyłączona z ruchu.

- Między 07.00 a 18.00 zamknięta zostanie ul. Franciszkańska na odcinku od ul. Śródmiejskiej w kierunku ul. św. Stanisława.

- Utrudnień należy spodziewać się także w godzinach od 11.40-15.30 na ul. Śródmiejska odcinek od. św. Stanisława do ul. Franciszkańskiej. Na tym odcinku obowiązywał będzie również zakaz parkowania.

- Wyłączona z ruchu zostanie także ul. św. Stanisława (od ul. Śródmiejskiej do ul. Rzeźniczej). Możliwy będzie jedynie dojazd do przyległych posesji.

- od 07.00-18.00 ul. Rzeźnicza zostanie wyłączona z ruchu.

- Na ulicy Niecałej od godziny 08.00 – 18.00 będzie obowiązywał zakaz parkowania.

Kierowcy bądźcie czujni :)

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE