Po Jezioraku samochodem, łabędziem, kajakiem? Sprawdź gdzie można je wypożyczyć!

2021-06-21 9:58
rower wodny sprzęt
Autor: Dimitris Vetsikas - Pixabay Po Jezioraku samochodem, łabędziem czy kajakiem? Sprawdź gdzie można je wypożyczyć

Każdy milimetr cienia jest na wagę złota przy temperaturach powyżej trzydziestu stopni, dostęp do wody również. Sporym zainteresowaniem cieszą się przeróżne środki transportu zapewniające kontakt z wodą i możliwość podziwiania nabrzeży Iławy od strony jeziora. Gdzie znajdują się wypożyczalnie sprzętu wodnego w Iławie i nad Jeziorakiem? Tego dowiecie się z artykułu.

Jedni wolą łodzie wiosłowe, zwłaszcza chcący na przykład poćwiczyć wypoczywając na wodzie, bo tu trzeba trochę się napracować, by wprawić łódź w ruch. Zwłaszcza, gdy zabierzemy na pokład pasażerów.

Jest też opcja wypożyczenia kajaków, czy rowerów wodnych o klasycznych oraz zabawnych kształtach. Oczywiście nie brakuje na Jezioraku skuterów wodnych, czy mini motorówek bez konieczności posiadania patentu.

Są też deski SUP z wiosłem (Paddle Board), które dzięki dużej szerokości są stabilne i pozwalają na stojąco na nich pływać.

Opcji na rekreację na wodzie jest sporo, jak się okazuje punktów do wypożyczania sprzętu też przybywa.

Port Śródlądowy przygotował mapkę z zaznaczonymi miejscami, w których można wypożyczyć sprzęt wodny na całej długości jeziora Jeziorak, a więc nie tylko w Iławie.

Informator w wersji papierowej jest dostępny w portowej informacji turystycznej, a w wersji elektronicznej adresy i telefony punktów możecie sprawdzić poniżej:

wypożyczalnie sprzętu na Jezioraku1
Autor: Port Iława Link: Kliknij by powiększyć
wypożyczalnie sprzętu na Jezioraku2
Autor: Port Iława Link: Kliknij by powiększyć
Polacy strzelili gola. Tak cieszyli się kibice na PGE Narodowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE