gwiazdy

Zyskała sławę jako Marcysia ze „Złotopolskich”. Jak Magdalena Stużyńska zmieniała się na przestrzeni lat?

2024-03-25 11:13

Magdalena Stużyńska to jedna z popularniejszych aktorek, chociaż swoją sławę zawdzięcza między innymi serialowi "Złotopolscy" oraz "Przyjaciółki". Oprócz kariery aktorskiej w serialach i teatrze, Magdalena spełnia się również jako artystka kabaretowa. Jak zmieniała się Stużyńska na przestrzeni lat i co o niej wiemy?

Spis treści

  1. Magdalena Stużyńska - Wiek i wzrost
  2. Magdalena Stużyńska - Mąż i dzieci
  3. Magdalena Stużyńska - Kariera
  4. Magdalena Stużyńska - Instagram

Największą sławę przyniosła jej rola Marcysi w "Złotopolskich". Od czasu kręcenia serialu minęło sporo czasu, a Stużyńska zmieniła się nie do poznania. Aktorka cieszy się sporym powodzeniem, a jej fani uwielbiają ją za występy kabaretowe oraz rolę w serialu "Przyjaciółki". Jak Magdalena zmieniała się na przestrzeni lat i co o niej wiemy?

Quiz. Dopasuj aktora do bohatera z serialu "Złotopolscy". Kogo grała Anna Przybylska?

Magdalena Stużyńska - Wiek i wzrost

Magdalena Stużyńska urodziła się 25 marca w 1974 roku w Giżycku. W 2024 roku obchodzi swoje 50. urodziny! Należy do aktorek, które nie cieszą się zbyt wysokim wzrostem. Magdalena ma jedynie 161 centymetrów wzrostu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dodatkowe centymetry nadrobiła swoim charakterem i charyzmą.

Magdalena Stużyńska - Mąż i dzieci

Stużyńska związana jest z biznesmenem Łukaszem Brauerem. W 2005 roku urodził im się syn - Brunon. W 2011 roku na świat przyszedł ich drugi syn - Gustaw.

Magdalena Stużyńska - Kariera

Magdalena Stużyńska występowała w teatrze jako 15-letnia dziewczyna. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie Ryszarda Mocha "Brama do raju". Największą popularność przyniósł jej jednak serial "Złotopolscy", w którym wcielała się w rolę Marcysi. W 1997 roku ukończyła studia na Wydziale Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Przez jakiś czas współprowadziła również popularny program "Pytanie na śniadanie". W 2012 roku dołączyła do Kabaretu Moralnego Niepokoju, z którego odeszła w 2017 roku. W tym samym roku rozpoczęła również pracę na planie serialu "Przyjaciółki", w którym wciela się w postać Anki Strzeleckiej. Stużyńska zagrała również w "Na dobre i na złe" oraz w "Rodzince.pl". Aktorka zagrała w produkcjach, takich jak: "Sukces", "Dom", "Niania", "Daleko od noszy", "Hela w opałach", "Kryminalni", "Drzazgi", "Usta usta", "Hotel 52", "Bodo", "W rytmie serca" czy "Domek na szczęście".

Przyjaciółki odc. 270: streszczenie. Wiktor zostaje zwolniony z aresztu

Magdalena Stużyńska - Instagram

Magdalena Stużyńska może pochwalić się sporą ilością obserwujących. Aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, a jej Instagramowe konto - @magdalenastuzynska - śledzi niemal 110 tysięcy osób.

Gwiazdy Przyjaciółek brylują na ramówce Polsatu! Małgorzata Socha i Magdalena Stużyńska przyćmiły wszystkich