Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki z Love Island

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER Wiktor Biernacki dołącza do Pink MMA

Zwycięzca Love Island zawalczy w federacji dla osób LGBT+! Wiktor Biernacki w szczerym wyznaniu

2022-05-17 10:39

Pierwsza w historii gala Pink MMA zbliża się wielkimi krokami, a organizatorzy odsłaniają kolejne karty. Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich okazało się, że do zawodników, którzy zawalczą w oktagonie, dołączył Wiktor Biernacki. Zwycięzca 4. edycji programu Love Island uzasadnił swoją decyzję szczerym wyznaniem. Inni powinni brać z niego przykład!

Gala Pink MMA zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym organizatorzy przedsięwzięcia, o którym głośno zrobiło się na długo przed jego startem, odsłaniają wszystkie karty. Oficjalnie wiadomo już, że w oktagonie zmierzy się między innymi znany widzom programu Love Island. Wyspa miłości Wiktor Biernacki. 27-letni Szczecinianin pochwalił się tym faktem w mediach społecznościowych, co mocno zaskoczyło niektórych jego fanów. W końcu nie tak dawno temu Wiktor Biernacki wygrał randkowe reality-show, gdzie spotkał miłość swojego życia Magdę, z którą na co dzień mieszka w Warszawie. Widząc zamieszanie, jakie w social mediach wywołało jego ogłoszenie, miłośnik sportu i utytułowany wioślarz odpowiedział na jeden z pozostawionych na Instagramie komentarzy, ucinając wszelkie spekulacje. Zwycięzca Love Island wyjaśnił, dlaczego przyjął propozycję od włodarzy gali, która reklamowana jest jako federacja LGBT+. Tymi słowami udowodnił, że prawdziwy z niego twardziel.

Sonda
Interesuje cię gala Pink MMA?

Wiktor Biernacki w Pink MMA

Sytuacja osób LGBT+ w Polsce nie należy do najłatwiejszych. W związku z tym każde okazane wsparcie jest na wagę złota. I chociaż Wiktor Biernacki jest heteroseksualnym mężczyzną, który dodatkowo wygrał randkowe reality-show, to pojawienie się w oktagonie podczas gali, w której zmierzą się głównie przedstawiciele społeczności LGBT+, nie jest dla niego żadną ujmą. Wręcz przeciwnie! Zwycięzca Love Island przyznał, że zawsze wspierał i będzie wspierać to środowisko.

Nie każdy hetero jest homofobem... Wspieram i będę wspierać społeczność LGBT ? - napisał na Instagramie.

Brawo! Gala Pink MMA odbędzie się 3 czerwca w Warszawie. Oprócz Wiktora w klatce zobaczymy m.in. Tomasza Kamińskiego i Oskara Stańczaka z show Prince Charming, a na scenie zaprezentuje się ikona muzyki dance Mandaryna.

Mandaryna powraca!