Top Model

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@aleksandrmuzheiko Były uczestnik Top Model reklamuje gadżety erotyczne

Były uczestnik Top Model zamienił wybieg na branżę dla dorosłych. Zaprzepaścił karierę modela?

2023-01-24 12:14

Były uczestnik Top Model radzi sobie jak może. Chwyta się wielu branż, a teraz zaskoczył wszystkich. Nawiązał współpracę z marką, która oferuje gadżety dla dorosłych.

Aleksandr "Sasha" Muzheiko wziął udział w 6. edycji "Top Model" w 2016 roku. Jego przygoda z programem nie trwała zbyt długo, a wręcz zakończyła się skandalem. Podczas jednej z sesji zdjęciowych poślinił palec i musnął nim swój sutek. To mocno oburzyło jurorów, a tym samym odpadł z programu. Przystojny uczestnik po powrocie do domu szybko znalazł alternatywne zajęcia i sposoby na życie.

Aleksandr Muzheiko promuje gadżety erotyczne

Aleksandr Muzheiko po kompromitacji w programie Top Model postanowił zabłysnąć we freak-fightach. Dołączył do federacji Fame MMA i pojawił się w oktagonie podczas 9. edycji pięściarskiego show. Zmierzył się z Krystianem "Krychą" Wilczakiem i przegrał.

To nie koniec. W pewnym momencie swojej celebryckiej kariery zgłosił się do programu "Love Island". Dołączył w trakcie trwania 6. edycji miłosnego show i wywołał nie lada zamieszanie. Stał się konkurentem dla innych mężczyzn, a to dostarczyło widzom nie lada emocji. Summa summarum wygrał program opuścił, jako zwycięzca.

Sasha przez lata działalności w sieci i telewizji nabrał jeszcze większej muskulatury i zmężniał. Cały czas próbuje nowych rzeczy w świecie zawodowym, a także prowadzi swoje social media, gdzie jego aktywność śledzi 125 tysięcy użytkowników. Influencer dzieli się z fanami kadrami z dalekich podróży i oczywiście swoim idealnie wyrzeźbionym ciałem. Nie pochwalił się jednak, że został ambasadorem marki zajmującej się sprzedażą gadżetów erotycznych.

Aleksandr Sasha Muzheiko

i

Autor: Screen Aleksandr Muzheiko ambasadorem marki sprzedającej gadżety erotyczne
Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65