Żona Aleca Baldwina przerywa milczenie! "Mam złamane serce"

2021-10-26 6:20 RD
Hilaria Baldwin i Alec Baldwin
Autor: Rex Features/East News Hilaria Baldwin i Alec Baldwin

Żona Aleca Baldwina, Hilaria postanowiła przerwać milczenie po tragicznych wydarzeniem z udziałem męża. Zapewniła, że wspiera zarówno rodzinę zmarłej Halynie Hutchins jak i swojego męża. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

W mediach na całym świecie nadal sporo mówi się o tragicznych wydarzeniach na planie filmowym filmu “Rust”. Aktor, Alec Baldwin śmiertelnie postrzelił operatorkę, Halynę Hutchins oraz ranił reżysera. Zrobił to strzelając z broni, która była naładowana ostrą amunicją. Początkowo mówiło się, że aktor nie usłyszy zarzutów. Teraz coraz częściej mówi się zarzucie nieumyślnego spowodowania śmierci. 

Sam Baldwin wydał oświadczenie w którym przyznaje, że jest w ogromnym szoku. Dodał, że współpracuje z policją podczas śledztwa wyjaśniającego tę tragedię.

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Do tego czasu żona aktora, Hilaria Baldwin nie komentowała tej tragedii. Ostatecznie jednak przerwała milczenie i zamieściła post w mediach społecznościowych. 

Moje serce jest z Halyną, jej mężem, synem, rodziną i bliskimi. I moim mężem. Nie da się wyrazić szoku i bólu po tak tragicznym wypadku. Mam złamane serce. Strata. Wsparcie

napisała Hilaria na Instagramie. 

Quiz. Dopasuj imię do gwiazdy! 8 na 10 punktów to totalne minimum!

Pytanie 1 z 10
… Cielecka?
NAJNOWSZE