Zofia Zborowska urodzi lada chwila! Gwiazda nie przyjmie po porodzie rodziny

2021-07-31 11:00 kp
Zofia Zborowska
Autor: WBF

Zofia Zborowska jest już coraz bliżej terminu porodu i nie ukrywa, że z ciążowym brzuszkiem jest jej już bardzo ciężko. Aktorka zresztą przez całą ciążę szczerze opowiadała fanom o swoich odczuciach, które nie zawsze były pozytywne. Teraz, gdy już tylko chwile dzielą ją od powitania córki na świecie, odpowiedziała na ostatnie pytania fanów. Jak będzie wyglądał poród?

Zofia Zborowska to jedna z tych gwiazd, która postulaty naturalności w sieci traktuje bardzo dosłownie. Na jej profilu na Instagramie nie znajdziemy poddanych retuszowi zdjęć, na których celebrytka wygląda nienagannie - zamiast tego Zosia pokazuje z przymrużeniem oka swoją codzienność, tym samym przypominając swoim fanom, że każdy ma wady, problemy i niedoskonałości.

W ostatnich miesiącach Zofia Zborowska skupia się oczywiście na swojej ciąży. Aktorka wiele razy podkreślała, że jej ciąża różni się od tego, co można oglądać w mediach społecznościowych na zdjęciach zadbanych, wymalowanych i uśmiechniętych celebrytek z brzuszkiem. Zosia zmaga się z wieloma trudnościami i z niecierpliwością czeka na rozwiązanie.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Zosia Zborowska przed porodem

Termin porodu Zofii Zborowskiej zbliża się z dnia na dzień. Aktorka jest już w dziewiątym miesiącu ciąży i jest gotowa na przywitanie swojej córki na świecie. Ostatnio na Instagramie odpowiadała na pytania fanów. Gwiazda odpowiedziała m.in. na pytanie o to, czy Andrzej Wrona będzie "rodził" razem z nią.

Rodzić to ja będę sama. Andrzej będzie co najwyżej osobą towarzyszącą. 

- powiedziała żartobliwie.

Zosia zadeklarowała też, że również po porodzie będzie szczerze opowiadała o rzeczywistości młodej mamy. Wiadomo, że w pierwszych dniach gwiazda nie planuje przyjmować żadnych odwiedzin.

Dużo o tym czytałam, że pierwszy minimum tydzień powinien być tylko dla rodziców i dziecka. Bez żadnych odwiedzin. To jest bardzo intymny i szczególny moment - podobno. Dobrze, że jest facetime

- przyznała.

NAJNOWSZE