Zofia Zborowska urodziła! Pokazała córkę i opowiedziała o porodzie

2021-08-05 11:46 kp
Zofia Zborowska
Autor: WBF

Zosia Zborowska dołączyła do grona szczęśliwych mam! Celebrytka urodziła córkę już kilka dni temu, jednak zostawiła sobie odrobinę czasu, zanim pochwaliła się tym faktem swoim fanom. Teraz influencerka pokazała pierwsze zdjęcie Nadziei oraz opisała najważniejsze chwile w szpitalu. Pod postem zaroiło się od gratulacji.

Fani Zofii Zborowskiej razem z nią odliczali czas do przyjścia na świat jej córki. Gwiazda przez całą ciążę aktywnie rozmawiała z internautami na Instagramie - chętnie pokazywała te prawdziwe, a nie upiększone elementy ciąży i nie ukrywała, że bywają dni, gdzie czuje się zmęczona i marzy już o porodzie. W końcu przyszedł ten moment!

Te ostatnie chwile Zosia Zborowska zostawiła już dla siebie. Okazało się bowiem, że celebrytka urodziła już jakiś czas temu i - co naturalne - w ostatnich dniach absolutnie nie miała głowy i czasu do aktywności w sieci.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Zosia Zborowska urodziła

Zosia Zborowska urodziła córkę dokładnie tydzień temu w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Gwiazda pokazała na Instagramie zdjęcie z Nadzieją - bo tak mała zgodnie z zapowiedziami otrzymała na imię - zrobione jeszcze w dniu jej narodzin.

Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień 🥺 te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni. Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. @w_kracze był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił. Szczerze? Nie wyobrażam sobie rodzić w innym miejscu niż w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Dziękujemy całym naszym sercem całemu personelowi (od Dyrektora Malczyka, Dr Iracką, Dr Koneczną po panie sprzątaczki ❤️).

- napisała aktorka.

Zosia postanowiła wyróżnić wszystkich, którzy pomogli jej w tym czasie - przede wszystkim jednak położne, które opiekowały się nią i jej córką w najważniejszych chwilach.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od rozpoznawalnych znajomych Zofii z gratulacjami.

Dołączamy się!

NAJNOWSZE