Zofia Zborowska przestrzega dziewczyny przed filtrem. "Nie używajcie tego badziewia!"

2021-01-13 12:08 mm
Zofia Zborowska
Autor: WBF

Zofia Zborowska opublikowała na Insta zestawienie swoich dwóch zdjęć: jednego w wersji oryginalnej oraz drugiego - po użyciu filtra. Aktorka przestrzega dziewczyny przed jego używaniem. "Używanie filtrów w niczym nie pomaga" - przestrzega gwiazda. Zobaczcie, co jeszcze napisała!

Instagram to świetna apka, ale podobnie, jak wiele innych mediów społecznościowych często pomaga w zakłamywaniu rzeczywistości. Poprawianie zdjęć na Insta przy pomocy coraz bardziej wymyślnych filtrów to temat-rzeka. Wielu z nas to robi, ale mało kto się przyznaje. Problem w tym, że nagminnie tuszując niedoskonałości własnego ciała, często oszukujemy sami siebie!

I właśnie o tym przestrzega swoich fanów Zofia Zborowska w swoim najnowszym poście na Instagramie.

"Nie używajcie tego badziewia"

Na profilu aktorki pojawiło się zestawienie dwóch zdjęć: jednego w wersji oryginalnej oraz drugiego, w wersji poprawionej przy użyciu jednego z dostępnych na Insta filtrów.

Przed państwem ja po prysznicu oraz ja po prysznicu i użyciu filtra instagramowego o jakże przewrotnej nazwie „NO FILTER” 🤦🏻‍♀️

dziewczyny, nie używajcie tego badziewia! Jesteście piękne ze swoimi przebarwieniami, pryszczami, cieniami pod oczami i zmarszczkami. Akceptacja siebie w dzisiejszych czasach to rzecz cholernie trudna, sama czasami mam z tym problem. Ale uwierzcie mi, ze używanie tych filtrów w niczym nie pomaga. Oszukujecie siebie i innych, po co? Chcecie wszystkie spotkać się w kolejce do chirurga i wyglądać jak jeden wielki atak klonów? Prawdziwe piękno tkwi w środku, w byciu dobrym i fajnym człowiekiem, w szczerym uśmiechu, a nie w smukłym nosku, napompowanych ustach i idealnie wygładzonej cerze! Jesteście PIĘKNE! Uwierzcie w to tylko! ❤️😘 buziaki i miłego dnia 🙆🏻‍♀️

- napisała gwiazda przy swoim zdjęciu. 

Porównanie fotek oraz wpis Zofii Zborowskiej znajdziecie poniżej.

Trening na schodach | ESKA XD - Fit vlog #13

Trudno nie zgodzić się ze słowami aktorki. Filtry do poprawiania zdjęć dostępne na Insta i w innych apkach to często świetne narzędzia, ale ich używanie ma swoją ciemną stronę. 

Pamiętajmy: wszystko jest dla ludzi, ale opinia innych na nasz temat nie jest tak ważna, jak szczerość wobec samego siebie.

NAJNOWSZE