Zobacz zdjęcia dzieci gwiazd. Kto ukrywa maluszka, a kto pozwala mu podbijać instagram?

2019-06-15 23:00

Chyba każda matka zna tą silną ochotę na wrzucanie zdjęć swojego bąbelka do internetu. Gwiazdy też to mają! Chociaż tutaj pojawia się dość wyraźny podział. Jedni znani rodzice chętnie chwalą się swoim maleństwem na instagramie. Inni bardziej konserwatywnie do tego podchodzą.

Mimo wszelkich wątpliwości, gwiazdy to też ludzie. Dlatego w ogóle nas nie dziwi, że chcą dzielić się ze światem dobrymi nowinami. Taką bez dwóch zdań jest pojawienie się na świecie dzieciaczka. Jest spore grono celebrytów, którzy chcą dzielić się swoją radością z całym światem. Chętnie publikują na instagramie zdjęcia swoich dzieci.

Do tego grona zdecydowanie należy większość zagranicznych gwiazd. Mistrzyniami w promowaniu na instagramie swoich dzieci są oczywiście siostry Kardashian Jenner. W social mediach możemy znaleźć relacje z ich urodzin, zakupów, sesji zdjęciowych czy wizyt u fryzjera. Czekamy na oficjalne profile instagramowe najmłodszego pokolenia Kardashian Jenner!

Hotplota.pl uwielbia, gdy The Rock pokazuje swoją córkę na instagramie. To zawsze wiąże się z zabawną historią...

Nie wszyscy rodzice mogą tak swobodnie zarządzać wizerunkiem swoich dzieci. Na przykład rodzinę królewską obowiązują specjalne zasady. Ich zdjęcia publikowane są w internecie wyłącznie na oficjalnych kanałach komunikacji. Trafiają tam oficjalne fotografie ze ślubów, pierwsze zdjęcia nowych członków rodziny czy fotorelacje z wizyt.

Jeśli chodzi o polskich, sławnych rodziców, to ci są zdecydowanie dużo bardziej zachowawczy, niż ci zza oceanu. Koronnym przykładem jest tył głowy Klary Lewandowskiej.

Dużo większy luz w tej kwestii ma Natalia Siwiec. Jej córka, Mia od dawna pobija serca fanów na instagramie.

NAJNOWSZE