TikTok: nataliamango

i

Autor: TikTok/nataliamango91 TikTok: nataliamango

Znana TikTokerka ZMIENIŁA PŁEĆ! "Urodziłam się jako Robert"

2021-11-25 7:08

TikTokerka znana jako @nataliamango zebrała się na szczere wyznanie. W dwuczęściowym filmiku opowiada o kosztownych operacjach, które musiała przejść, by w pełni zmienić płeć. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Wraz z pojawieniem się w Polsce TikToka, w sieci zaczęły pojawiać się nowe ‘gwiazdy’. Jedną ze znanych osób jest TikTokerka, która posługuje się pseudonimem @nataliamango. To postać dość charakterystyczna, choć bardzo popularna. Swego czasu wiele osób zwracało uwagę na niski głos influencerki. Podejrzewano, że Natalia była kiedyś mężczyzną. Te doniesienia nie były jednak komentowane. 

Teraz jednak @nataliamango zebrała się w sobie i zamieściła na TikToku dwuczęściowy filmik z odważnym wyznaniem. 

Znacie mnie jako Natalię, ale nie zawsze tak było. Niestety, urodziłam się jako chłopak, jako Robert. No nie każdy niestety rodzi się od razu w swoim ciele. Ja po prostu chcę być szczęśliwa (...) Po prostu chcę żyć jak wszystkie inne dziewczyny, które urodziły się w swoim ciele (...) Przykre, że wiele osób w polskiej społeczności jest przeciwna społeczności LGBT, do której należę (...) Jest o przykre, że dużo jest takich osób, które nawet tworzą jakieś konta, żeby tylko próbować mi sprawić przykrość, typu @robertmango albo jakieś konta z moim starym zdjęciem. Tak, zdjęcia, które wyciekły tutaj na TikToku to moje zdjęcia. Nie będę tego ukrywać, chcę powiedzieć wreszcie prawdę i zakończyć to wszystko 

wyznała TikTokerka. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Natalia dodała, że przeszła szereg operacji. 

mówi @nataliamango na TikToku. 

Zobaczcie dwa filmiki z jej wyznaniem: 

Sam proces przejścia to dużo osób może pomyśleć, że to jest jakaś choroba psychiczna, ale to tak nie jest. Ja byłam diagnozowana przez chyba rok. Sama diagnoza mnie kosztowała kilka ładnych tysięcy złotych. Byłam męskim chłopakiem. Do tego żeby wyglądać kobieco musiałam przejść wiele kosztownych i bolesnych operacji. Cała kwota to jest ładnych kilkaset tysięcy złotych

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?