Znana modelka zginęła w katastrofie samolotu, który w Pakistanie runął na domy!

2020-05-23 13:05 DR
Zara Abid
Autor: Instagram / Zara Abid Zara Abid

Docierają do nas bardzo smutne informacje z Pakistanu, gdzie 22 maja doszło do katastrofy lotniczej. Samolot z pasażerami na pokładzie runął na domy. Na liście pasażerów była znana modelka. Świat mody jest w żałobie. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

22 maja doszło do katastrofy lotniczej w Pakistanie. Samolot spadł na osiedle domów w Karaczi. Przeżyły tylko dwie osoby. Znajomi, współpracownicy i rodzina modelki mieli nadzieję, że wśród nich jest Zara Abid. Niestety, z informacji, które przekazują służby, a także z listy opublikowanej przez pakistański dziennik "The Express Tribune” wynika, że że modelka nie przeżyła katastrofy. Wśród ocalałych jest między innymi szef banku Bank of Punjab.

W momencie katastrofy na pokładzie samolotu znajdowało się 99 osób. Tylko 2 z nich - jak już pisaliśmy - przeżyły. Maszyna rozbiła się w pobliżu lotniska. Póki co nie wiadomo, co jest przyczyną wypadku, ale nieoficjalnie mówi się, że w maszynie mogło dojść do awarii silników.

Zara Abid: Kim była?

Zara Abid była modelką i aktorką. W kwietniu skończyła 28 lat. Jej kariera rozpoczęła się od udziału w filmie Chaudhry, który wyreżyserował Azeem Sajjad. W styczniu 2020 roku otrzymała nagrodę w kategorii "Najlepsza modelka" w czwartej edycji Hum Style Awards.

Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE