Złote Globy 2019: Lady Gaga i jej naszyjnik za 5 mln. dolarów. Powstał specjalnie dla niej

2019-01-07 14:00
Lady Gaga
Autor: Invision/Invision/East News

Lady Gaga to bez wątpienia jedna z największych gwiazd rozdania nagród Złote Globy 2019! Wokalistka błyszczała na czerwonym dywanie nie tylko za sprawą pięknej sukni, ale przede wszystkim - diamentów. Ich wartość powala!

Lady Gaga ma za sobą wyjątkowo udany rok, dla którego świetnym podsumowaniem jest tegoroczna gala Złotych Globów. Gwiazda zdobyła statuetkę za utwór Shallow z produkcji, potwierdzając swoją muzyczną klasę. Jak na Lady Gagę przystało, Złote Globy 2019 były dla niej doskonałą okazją do zaprezentowania się w niezwykłej stylizacji.

Zdjęcia całej, olśniewającej kreacji Lady Gagi znajdziecie już na hotplota.pl. Tymczasem warto przyjrzeć się też naszyjnikowi wokalistki, bo biżuteria, w której zaprezentowała się podczas Złotych Globów 2019 to coś naprawdę wyjątkowego.

>> Złote Globy 2019: Seksowna Halle Berry, blada Dakota Fanning i kwiecista Heidi Klum

Złote Globy 2019 - Lady Gaga z biżuterią za miliony

Naszyjnik i kolczyki, w których Lady Gaga zaprezentowała się na gali Złotych Globów 2019, pochodzą ze słynnego domu jubilerskiego Tiffany. Naszyjnik o nazwie Aurora składa się z 300 diamentów z 20-karatowymi kamieniami w kształcie gruszki w środku. Biżuteria warta jest 5 milionów dolarów i powstała specjalnie dla Gagi!

Naszyjnik Tiffany Aurora, specjalnie stworzony dla Lady Gagi na galę Złotych Globów, doskonale oddaje majestatyczny charakter jej sukni. Ponieważ jest to wyjątkowy moment - jej pierwsze duże rozdanie nagród w sezonie - chcieliśmy, aby biżuteria i strój wzajemnie się uzupełniały.

- powiedział stylista Lady Gagi.

Dodajmy, że warty miliony naszyjnik uzupełniały "skromne" kolczyki o wartości 115 tysięcy dolarów.

Wyobrażacie sobie, jak to jest, nosić taką biżuterię?

>> Złote Globy 2019: Jeff Bridges wygłosił najdłuższą mowę! Podziękował dosłownie wszystkim

Lady Gaga na gali Złote Globy 2019
Autor: Rex Features Lady Gaga na gali Złote Globy 2019
Lady Gaga na gali Złote Globy 2019
Autor: Rex Features Lady Gaga na gali Złote Globy 2019
Lady Gaga
Autor: Invision/Invision/East News
NAJNOWSZE