Zenek Martyniuk pozbył się NAJWIĘKSZEGO kompleksu! Widzicie różnicę?

2022-05-25 17:00 Joanna Dembek
Zenek Martyniuk
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER Zenek Martyniuk zachwyca nowym uśmiechem

Zenek Martyniuk przeszedł w ostatnim czasie sporą metamorfozę. Muzyk postanowił pozbyć się pewnej przypadłości, która najwyraźniej powodowała u niego dyskomfort. Zobaczcie jak teraz wygląda gwiazda disco polo.

Zenek Martyniuk to jedna z największych gwiazd muzyki disco polo w Polsce. Muzykuje od dziecka i już od najmłodszych lat pojawiał się na scenie. W wieku 15 lat dołączył do pierwszego zespołu, a w 1989 zaczęła się jego przygoda z Akcentem – zespołem, który od kilku dekad cieszy się ogromną popularnością. Zenek i jego żona Danuta pojawili się niedawno na gali „Osobowości i Sukcesy 2022”, a uwadze wszystkich nie umknął pewien szczegół w wyglądzie gwiazdora.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Agnieszka Dygant: Ile kosztował jej NOWY UŚMIECH?

Zenek Martyniuk zainwestował w nowy uśmiech

Na zdjęciach zrobionych podczas gali widać, że uśmiech Zenka Martyniuka przeszedł spore zmiany. Nie dość, że muzyk pozbył się diastemy, czyli charakterystycznej przerwy między górnymi jedynkami, to jeszcze jego zęby stały się wyraźnie bielsze.

Wiele gwiazd decyduje się na podobne zabiegi estetyczne, aby przed kamerą olśniewać nieskazitelnym uśmiechem. Można to zauważyć u Krzysztofa Ibisza, Andrzeja Piasecznego, Edyty Pazury, Grzegorza Schetyny, Michała Wiśniewskiego, Macieja Kurzajewskiego, Natalii Siwiec, Sandry Kubickiej czy Agnieszki Dygant, która zainwestowała w uśmiech bagatela 70 tys. złotych.

Taka zmiana uśmiechu, w przypadku Zenka Martyniuka, jest bardzo korzystna, a jego uśmiech wygląda bardzo naturalnie. Podoba wam się taka metamorfoza?

Zenek Martyniuk
Autor: Pawel Wodzynski/East News Nowy uśmiech Zenka Martyniuka
Sonda
Czy lubisz muzykę disco polo?
Daria we łzach za kulisami festiwalu w Sopocie
NAJNOWSZE