Zendaya na okładce magazynu. Miała jeden warunek: praca wyłącznie z osobami czarnoskórymi!

2020-08-07 13:00 AM
Zendaya
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

Zendaya wzięła udział w sesji fotograficznej na okładkę magazynu InStyle. Nie było problemów w namówieniu artystki na udział w sesji. Ale to nie oznacza, że Zendaya nie miała żadnych uwag. Otóż gwiazda podobno nalegała, by przy tworzeniu okładki pracowali tylko i wyłącznie osoby czarnoskóre!

Zendaya swoją urodę zawdzięcza matce, która ma niemiecko-szkockie korzenie oraz ojcu, który jest Afroamerykaninem. Nic więc dziwnego, że gwiazda, zwłaszcza po ostatnich wydarzeniach w związku z zabójstwem George’a Floyda chce wspomóc czarnoskórą społeczność. Zendaya postanowiła więc zgodzić się na udział w sesji zdjęciowej do magazynu InStyle, pod warunkiem, że przy sesji będą pracować wyłącznie osoby pochodzenia Afroamerykańskiego. Młoda gwiazda na planie zdjęciowym chciała widzieć bez wyjątku, m.in. czarnoskórych fotografów czy projektantów mody. Sesja odbyła się, czym Zendaya pochwaliła się na Instagramie, więc podejrzewamy, że nie było problemu ze spełnieniem jej wymogów.

Zawsze miałam czarnoskórą stylistkę, czarnoskórych fryzjerów i wizażystów, ale mogliśmy przy tej sesji pracować też z dwoma utalentowanymi młodymi, czarnoskórymi fotografami. Właściwie jesteśmy mniej więcej w tym samym wieku, więc fajnie było być z rówieśnikami i mieć okazję pokazać, co potrafimy.

 – mówiła.

Zendaya oprócz tego, że chciała wesprzeć czarnoskórą społeczność, ma również nadzieję, że dzięki swojej postawie świat usłyszy o wielu osobach z branży:

Jest też tak wielu czarnoskórych projektantów, o których ludzie nie wiedzą, więc możliwość znalezienia się w InStyle i zdobycia miłości na jaką zasługują, jest naprawdę wyjątkowa.

 

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE