Zdrójkowscy przez lata ze sobą nie rozmawiali

i

Autor: AKPA Zdrójkowscy przez lata ze sobą nie rozmawiali

Gwiazdy

Zdrójkowscy są popularnymi bliźniakami. Mało kto wie, że przez lata ze sobą nie rozmawiali

2024-05-29 16:38

Adam i Jakub Zdrójkowscy właśnie skończyli 24 lata. Choć uchodzą za najsłynniejszych bliźniaków w Polsce i w dzieciństwie pracowali wspólnie na planie serialu, to ich relacja przez lata była dość skomplikowana. Okazuje się, że nie tylko drogi zawodowe Zdrójkowskich się rozeszły. Bracia przez wiele lat w ogóle ze sobą nie rozmawiali.

Bracia Adam i Jakub Zdrójkowscy popularność zyskali już w dzieciństwie. W wieku zaledwie dziesięciu lat chłopcy dołączyli do obsady popularnego serialu Telewizji Polsat - "Rodzina zastępcza". Adam wcielał się w nim w rolę Pawełka, natomiast Jakub odgrywał rolę Piotrusia. Chłopcom od początku wróżono wielką karierę. Później ich drogi zawodowe nieco się rozeszły. Zaczęli być angażowani do różnych produkcji. Rzadko można ich było również oglądać wspólnie na imprezach branżowych i ściankach. Okazuje się, że w pewnym momencie zarówno ich drogi zawodowe, jak i prywatne się rozeszły, a między nimi zapanowały "ciche dni", które trwały aż osiem lat!

Adam Zdrójkowski: Ojciec nie chce być dziadkiem!

Adam i Jakub Zdrójkowscy przez wiele lat ze sobą nie rozmawiali

Nie od dziś wiadomo, że bliźniaków zazwyczaj łączy bardzo silna więź. Naukowcy donoszą nawet, że bliźnięta często są w stanie współodczuwać różne stany. Okazuje się, jednak że relacje braci Zdrójkowskich były zupełnie inne. W jednym z wywiadów Adam Zdrójkowski, znany dzięki roli Kuby Boskiego w serialu "Rodzinka.pl" otworzył się na temat relacji ze swoim bratem. Fani mogą być zaskoczeni jego wyznaniem.

Mamy kompletnie różne charaktery. Obaj jesteśmy uparci i to długo nie pozwalało nam się zaprzyjaźnić. (...) Mieliśmy ciche dni przez ostatnie osiem lat. Proponowałem wielokrotnie Kubie sparing na profesjonalnym ringu, ale… obyło się bez rozlewu krwi. Nie jesteśmy typowymi bliźniakami. Całe życie mieliśmy osobne pokoje, osobne zabawki, inne grono znajomych i zainteresowania - powiedział Adam Zdrójkowski w wywiadzie dla serwisu Co za tydzień.

Dziś relacje braci uległy znacznej poprawie. W wywiadzie, którego Adam Zdrójkowski udzielił Faktowi, wspominał, że w momencie, kiedy przeżywał ciężkie chwile po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską, to właśnie Kuba był dla niego wsparciem.