Królowa Elżbieta II CHODZI O LASCE! [ZDJĘCIA]

2021-10-13 6:27 RD

Królowa Elżbieta II ma już 95 lat. Mimo wieku nadal jest bardzo aktywna zawodowo. Ostatnio jednak monarchini pokazała się publicznie chodząc o lasce. Wiele osób jest zaniepokojonych stanem zdrowia królowej. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Królowa Elżbieta II ma 95 lat, a na tronie zasiada od blisko 70 lat. Nie ma co ukrywać, że stała się ona swego rodzaju celebrytką. Królowa znana jest na całym świecie, a fani uwielbiają ją za poczucie humoru, styl bycia, ale też za klasę. 

Ostatnio królowa Elżbieta II wybrała się do Opactwa Westminsterskiego, czyli do jednej z najważniejszych świątyń w Londynie. Fotoreporterzy przyłapali królową na chodzeniu o lasce! Ta została jej podana tuż po wyjściu z samochodu. Królowa oddała laskę dopiero, gdy zajęła swoje miejsce w kościele. 

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Wielu Brytyjczyków martwi się o stan zdrowia królowej Elżbiety II. My pozwolimy sobie tylko przypomnieć, że królowa ma 95 lat. Osoby w takim wieku czasami po prostu potrzebują laski - czują się wtedy pewniej. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. 

Zobaczcie zdjęcia: 

Roksana Węgiel - jak dobrze znasz jej piosenki?

Pytanie 1 z 6
W utworze Anyone I Want to Be, Roksana Węgiel śpiewa: Mam niepokorny stan
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE