Zayn z Gigi Hadid i Dua Lipa z Anwarem zamknięci razem na farmie. "Przyszłe szwagierki"

2020-07-15 11:48 mm
Zayn Malik i Gigi Hadid, Dua Lipa i Anwar Hadid
Autor: Jackson Lee / SplashNews.com/East News, Hewitt / SplashNews.com/East News

Wkrótce Gigi Hadidi i Zayn Malik zostaną rodzicami, ale podobno to nie jedyna wielka zmiana w życiu Gigi. Według coraz liczniejszych plotek modelka i jej chłopak powoli szykują się też do ślubu. Niektórzy twierdzą zresztą, że to nie jedyny ślub, jaki w najbliższym czasie odbędzie się w tej rodzinie!

Od dnia, w którym Gigi Hadid potwierdziła, że jest w ciąży, minęło już ponad półtora miesiąca. Modelka i jej chłopak przebywają od tamtego czasu niemal bez przerwy na rodzinnej farmie Hadidów w Pensylwanii. To właśnie tam ciężarna Gigi schroniła przez koronawirusem, fundując sobie wraz z ukochanym dobrowolną kwarantannę.

Tymczasem brytyjskie media donoszą, że w ostatnim okresie na farmie pojawili się także brat Gigi, Anwar Hadid i jego dziewczyna, Dua Lipa.

>> Zayn Malik i Gigi Hadid: Jak się poznali? Kiedy zrywali? [HISTORIA ZWIĄZKU]

GIGI HADID I DUA LIPA TO PRZYSZŁE SZWAGIERKI?

Zamknięcie w izolacji na ogół nie służy pielęgnowaniu kontaktów towarzyskich, ale ma też swoje dobre strony. Jeśli chcemy kogoś dobrze bliżej poznać, trudno o lepszą okazję, niż kwarantanna.

Jak dogadują się ze sobą Gigi Hadid i Dua Lipa? Jak słusznie zauważają niektórzy dziennikarze , wkrótce obie dziewczyny mogą zostać szwagierkami, a więc chyba najwyższy czas, aby lepiej się poznały...

Dua Lipa podobno już wcześniej miała zamiar dołączyć do reszty rodziny Hadid i wraz ze swoim chłopakiem spędzić na farmie w Pensylwanii czas pandemii, ale niestety uniemożliwiło to zamknięcie amerykańskich granic.

>> Zayn Malik i Gigi Hadid planują ŚLUB przed porodem? On bardzo tego chce! A ONA?

Na szczęście w końcu udało się zrealizować wcześniejszy plan i oto piosenkarka od niedawna wraz z Anwarem, jego siostrą i jej chłopakiem w spokoju czekają na koniec "lockdownu". Podobno Dua Lipa spędza dużo czasu z Gigi, a to rodzi kolejne plotki. Niektórzy twierdzą, że w rodzinie Hadid szykuje się nie jeden, a DWA śluby! Ciekawe, ile w tym prawdy... Jak myślicie - Anwar Hadid oświadczy się swojej dziewczynie?

Wyświetl ten post na Instagramie.
❣️🍰 Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid)
Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE