Zayn Malik i Gigi Hadid

i

Autor: SplashNews.com/East News

Zayn Malik i Gigi Hadid planują ŚLUB przed porodem? On bardzo tego chce! A ONA?

2020-05-08 19:04

Ciąża Gigi Hadid była sporym zaskoczeniem dla fanów modelki i jej chłopaka. Zayn Malik nie może doczekać się potomka i podobno marzy o poślubieniu swojej dziewczyny jeszcze przed porodem! Na razie para nie ogłosiła nawet zaręczyn. Czy Gigi Hadid zgodzi się na ślub z rosnącym brzuszkiem?

Gigi Hadid i Zayn Malik spodziewają się razem dziecka. To dla fanów dość zaskakująca wiadomość, biorąc pod uwagę, fakt, że tych dwoje już kilkukrotnie zrywało ze sobą i wracało do siebie. Tym razem jednak modelka i piosenkarz są ponoć zdeterminowani, by udało im się utrzymać związek - a dziecko jest ku temu dodatkową motywacją.

Zayn Malik i Gigi Hadid: ślub jeszcze przed porodem?

Jak Wam ostatnio pisaliśmy, ślub Gigi i Zayna to bardzo prawdopodobny scenariusz. Fani wypatrzyli dowód na to, że para może planować małżeństwo - to nowy tatuaż Malika!

Ślubne plany Zayna Malika potwierdzają znajomi. Zwłaszcza piosenkarz marzy o małżeństwie z modelką. Przyszli rodzice co prawda jeszcze nawet nie ogłosili zaręczyn, jednak bardzo możliwe, że ślub odbędzie się jeszcze przed narodzinami ich dziecka!

Hotplota.pl: Meghan czyta synkowi, Bieber tańczy w piżamie, Gaga wydaje płytę!

Zayn jest zdeterminowany, by poślubić Gigi. Oni nie robili jeszcze żadnych ogłoszeń o zaręczynach, ale to jest tylko kwestia czasu. On bardzo chciałby uczynić ją swoją żoną. To nie będzie szokiem dla nikogo z ich przyjaciół, jeśli wezmą sekretny ślub zanim dziecko się urodzi. Zawsze mogą zorganizować później wielkie wesele.

- mówi osoba z otoczenia pary w rozmowie z amerykańskim serwisem HollywoodLife.com.

Myślicie, że Zayn i Gigi zdecydują się na ślub bez przepychu i fotoreporterów?