Gigi Hadid i Zayn Malik

i

Autor: Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Była dziewczyna Zayna Malika komentuje ciążę Gigi Hadid! "Gdybym to ja była w ciąży..."

2020-07-10 12:33

Zayn Malik i Gigi Hadid oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Maleństwo ma przyjść na świat już we wrześniu 2020. Tymczasem ciążę Gigi Hadid postanowiła skomentować była dziewczyna Zayna Malika. Rebecca Ferguson musiała mocno przemyśleć, to, co chce powiedzieć, zanim udzieliła komentarza prasie...

W kwietniu 2020 świat obiegła informacja, że Gigi Hadid jest w ciąży. Piękna modelka i jej chłopak, Zayn Malik, spodziewają się dziecka, co krótko po pojawieniu się plotek potwierdziła mama gwiazdy, Yolanda Hadid. Dziecko Gigi i Zayna ma przyjść na świat we wrześniu.

Jeśli wierzyć doniesieniom amerykańskich mediów, płeć dziecka Gigi Hadid i Zayna Malika jest już znana - podobno będzie to dziewczynka.

Była dziewczyna Zayna Malika komentuje ciążę Gigi Hadid

Oczywiście spragnione sensacji amerykańskie media chętnie zwracają się do byłych partnerów obojga przyszłych rodziców z prośbami o komentarz. Nowy etap w życiu Gigi komentował już m.in. ex chłopak modelki, Tyler Cameron.

Również wieloletnia narzeczona Zayna Malika, Perrie Edwards, wypowiadała się już na temat dziecka piosenkarza. Teraz ciążę Gigi skomentowała kolejna ex partnerka artysty, Rebecca Ferguson.

Bardzo uważam na to, co mówię, ze względu na Gigi. Gdybym to ja była w ciąży, nigdy nie chciałabym usłyszeć, jak była dziewczyna ojca mojego dziecka mówi o mnie i mojej ciąży. Powiem więc tylko, że każdy ciążowy news to dobra wiadomość, bo to znaczy, że cudowne nowe życie przychodzi na świat. Nie chcę okazać braku szacunku Gigi i ich wspaniałemu związkowi.

- powiedziała Rebecca Ferguson w rozmowie z magazynem OK!.

Zayn Malik i Rebecca Ferguson spotykali się zaledwie cztery miesiące - od marca do lipca 2011 roku. Komentując rozstanie, para wyjawiła, że to była wspólna decyzja, związana z tym, że ich drogi po prostu rozeszły się. W jednym z wywiadów Malik powiedział, że pozostał w przyjaźni ze starszą od siebie o 5 lat Ferguson, z którą poznał się na planie programu X Factor.

Myślicie, że Gigi Hadid może mieć Rebece za złe tę wypowiedź na temat jej ciąży?