Zayn Malik wrócił na Instagram. Przyszły tata zapowiada... nową muzykę?

2020-09-11 8:43 mm
Zayn Malik i Gigi Hadid
Autor: 0000001/Reporter

Po prawie dwóch miesiącach przerwy Zayn powrócił na Instagram. Przygotowujący się do roli ojca chłopak Gigi Hadid pokazał nowe zdjęcie, do którego zapozował bez koszulki, odsłaniając tatuaż umiejscowiony na plecach. Przy zdjęciu Zayn Malik zapowiedział, że wkrótce zaprezentuje fanom "coś nowego". Czy ma na myśli nową muzykę? Nawet Gigi Hadid wyraziła zdziwienie w komentarzu pod fotką ukochanego!

Oczekujący na narodziny swojego pierwszego dziecka Zayn Malik w ostatnim czasie nie rozpieszcza fanów zbyt dużą aktywnością w mediach społecznościowych. Piosenkarz swój ostatni post na Instagramie opublikował pod koniec lipca, w dodatku bez żadnego komentarza. Ale oczywiście wielbiciele talentu Zayna świetnie rozumieją, że w związku ze zbliżającym się porodem Gigi Hadid, może on nie mieć zbyt wiele czasu na wrzucanie fotek na Insta.

Tym bardziej fanów ucieszył post, który pojawił się na profilu Zayna w piątek 11 września. Zwłaszcza, że oprócz samego zdjęcia tym razem artysta dodał też obiecującą zapowiedź...

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zayn pokaże "coś nowego". Co to takiego?

Pierwszy od lipca post Zayna na Instagramie składa się ze zdjęcia typu polaroid, na którym widzimy odwróconego plecami do obiektywu piosenkarza bez koszulki. Fani mogą podziwiać nie tylko rzadko widziany tatuaż na plecach Zayna Malika, ale także niewielką zmianę uczesania, a konkretnie - znowu wygolone boki głowy.

Znacznie więcej zamieszania wywołało jednak nie samo zdjęcie, a podpis przy fotce.

Wkrótce będę miał dla was coś do pokazania

- napisał Zayn Malik.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Got some stuff to show ya soon! Post udostępniony przez Zayn Malik (@zayn)

Co dokładnie Zayn miał na myśli?

Oczywiście wśród wielbicieli talentu artysty ruszyła giełda domysłów i chyba dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że wielu fanów piosenkarza najchętniej zobaczyłoby zapowiedź jego nowej muzyki. 

New music please 👀🖤

- piszą w komentarzach fani Zayna.

Co ciekawe, komentarz pod zdjęciem swojego chłopaka zamieściła także Gigi Hadid. Ukochana Zayna wrzuciła dwa wymowne znaki zapytania :)

Jak myślicie - co Zayn chce nam pokazać?

NAJNOWSZE