Gigi Hadid

i

Autor: www.instagram.com/gigihadid

Prawie naga Gigi Hadid w kulisach ciążowej sesji! Jak można być TAK SEXY?! [WIDEO]

2020-08-31 19:04

Gigi Hadid wzięła udział w pięknej ciążowej sesji fotograficznej, w której w końcu pokazuje swój brzuch w całej okazałości. Teraz modelka podzieliła się z fanami także filmikami, ukazującymi kulisy sesji. Ujęcia są odważne, zmysłowe i po prostu przepiękne!

Gigi Hadid niebawem zostanie po raz pierwszy. Plotki o ciąży modelki znalazły potwierdzenie w maju 2020, jednak ta przez długi czas niechętnie dzieliła się z fanami zdjęciami swojego rosnącego brzuszka. Internauci mieli jej nawet za złe, że specjalnie ukrywa krągłości, jakby się ich wstydziła.

Gigi Hadid prawie nago

Ostatnio Gigi Hadid zaskoczyła i jednocześnie zachwyciła swoich fanów, publikując na Instagramie całą serię pięknych ciążowych zdjęć, zrobionych podczas profesjonalnej sesji.

Teraz narzeczona Zayna Malika pokazała także kulisy sesji. W filmikach widzimy mocno roznegliżowaną przyszłą mamę na planie. Gigi wygląda na zrelaksowaną i szczęśliwą. Prezentuje się tak seksownie, że aż trudno uwierzyć, że zaledwie tygodnie (a może nawet dni?) dzielą ją od porodu!

To, co widzimy, to profesjonalizm supermodelki czy po prostu szczęście przyszłej mamy i spełnionej kobiety?