Zayn Malik vs. Jake Paul: Co naprawdę wydarzyło się w hotelu? WIEMY!

2020-02-25 21:14 nk
Zayn Malik, Jake Paul
Autor: Frazer Harrison/Getty Images/AFP, Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Co wydarzyło się dokładnie, kiedy Zayn Malik i Jake Paul spotkali się w hotelu w Las Vegas? Który z nich zaczął kłótnię? Czy to Zayn był opryskliwy, czy Jake natarczywy? Znamy kulisy nowego celebryckiego "beefu", w który wtrąciła się Gigi Hadid! Sprawdźcie szczegóły!

Jak Wam pisaliśmy, Jake Paul ostro pokłócił się z Zaynem Malikiem. Znany youtuber oznajmił na Twitterze, że piosenkarz (którego imię kilka razy napisał z błędem) "kazał mi spie***lać bez powodu, kiedy byłem dla niego miły".

W obronie piosenkarza stanęła jego dziewczyna, Gigi Hadid.

Co wydarzyło się w Las Vegas, zostaje... na Twitterze?!

Z tweeta Paula nie wynika, co dokładnie wydarzyło się między nim i byłym członkiem One Direction. Z wymiany postów z Gigi Hadid dowiadujemy się, że kłótnia dotyczyła imprezy w hotelu, na którą Jake najwyraźniej chciał zaprosić Zayna, a ten odmówił w wulgarnych słowach.

Amerykański serwis TMZ dotarł do świadków całego zajścia, którzy zdradzili, co naprawdę się stało.

Do incydentu doszło ponoć w hotelu w Las Vegas, w którym w weekend zatrzymali się Zayn Malik i Jake Paul. Panowie byli zameldowani na tym samym piętrze i mieli pokoje naprzeciwko siebie. Youtuber wracał z gali bokserskiej w szampańskim nastroju, kiedy miał spotkać Zayna i jego ekipę, wysiadających z windy. Paul podobno zaproponował Malikowi przyłączenie się do imprezy. I tu wersje źródeł reprezentujących obu panów rozmijają się.

Informatorzy związani z Jake'iem twierdzą, że Zayn wypalił do niego: "Mam w d*pie to, że się dobrze bawisz". Gwiazda internetu miała nie przejąć się wulgarnymi słowami i po prostu pójść do swojego pokoju, by kontynuować świętowanie. Znajomi Malika zaś utrzymują, iż piosenkarz kilka razy grzecznie odmówił, ale Paul był wobec niego natarczywy, więc Brytyjczyk w końcu stracił cierpliwość.

Jake Paul
Autor: Frazer Harrison/Getty Images/AFP/East News
Zayn Malik
Autor: Jackson Lee / SplashNews.com/East News
Uczestnicy Dance Dance Dance

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE