Zayn Malik i Gigi Hadid na urodzinowym zdjęciu! Jest zaskakujące

2021-01-13 9:34 kp
Zayn Malik i Gigi Hadid
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Gigi Hadid w ostatnich dniach wcieliła się w rolę prawdziwego mistrza ceremonii! Modelka 11 stycznia świętowała urodziny swojej mamy, a już kolejnego dnia świętowała razem z Zaynem Malikiem, który skończył 28 lat. Jak para obeszła urodziny muzyka? Gigi Hadid pokazała wspólne zdjęcie!

Zayn Malik skończył 12 stycznia 28 lat! Przez cały dzień do muzyka spływały z całego świata urodzinowe życzenia - również polscy fani Zayna zarzucili Twittera miłymi słowami dla gwiazdora z okazji jego urodzin. On sam świętował oczywiście w towarzystwie ukochanej Gigi Hadid. Jak para obeszła jego urodziny? Możecie być zaskoczeni!

Zayn Malik i Gigi Hadid znają się jak łyse konie. Para spotykała się przez wiele lat, i choć przechodziła kilka poważnych kryzysów, w końcu udało jej się znaleźć receptę na szczęśliwy związek. Okazał się nim... święty spokój. Gdy Zayn i Gigi opuścili Nowy Jork, gdzie nieustannie śledzili ich paparazzi, mogli skupić się na swojej relacji. I tak dziś są szczęśliwymi rodzicami i cieszą się swoim towarzystwem bardziej niż kiedykolwiek.

Nie dziwi więc, że urodziny Zayna Malika też z największą przyjemnością spędzili we dwoje.

ESKA XD #013

Tak wyglądały urodziny Zayna Malika

Fani Zayna Malika zastanawiali się, czy muzyk zdradzi, w jaki sposób świętował swoje 28. urodziny. Z pomocą przyszła tu Gigi Hadid, która krótką relację z ich "imprezy" zamieściła na Insta Story. Modelka zorganizowała dla ukochanego prawdziwy raj z jednorękimi bandytami, planszówkami i najzabawniejszymi grami na konsolę! Wygląda na to, że młodzi rodzice spędzili wieczór, bawiąc się w prywatnym salonie gier.

Gigi Hadid i Zayn Malik zapozowali tez do wspólnego zdjęcia.

Zespół No Sleep! Wszystkiego najlepszego dla naszego Zaddy Baba. Tak wyjątkowego. Kocham Cię od dawna, dziękuję za uczynienie mnie mamą najlepszej dziewczyny wszechczasów ☺️ Życzę Ci wszystkiego najlepszego każdego dnia.

- napisała modelka.

Ktoś powiedział, że rodzice nie mogą być już nieco szaleni? Oni wyglądają na totalnie zakręconych :)

NAJNOWSZE