po latach

Zastąpiła inną słynną aktorkę i jej kariera poszybowała. Tak na przestrzeni lat zmieniała się Magdalena Popławska

2024-04-03 12:03

Magdalena Popławska jest aktywna zawodowo od 1999 roku, chociaż największą sławę przyniosło jej zastępstwo za Maję Ostaszewską. Od tamtego momentu jej kariera poszybowała. Jak przez te lata zmieniała się Magdalena Popławska? Dziś to jedna z najsławniejszych aktorem w kraju. Co o niej wiemy?

Spis treści

  1. Magdalena Popławska - Wiek
  2. Magdalena Popławska - Rodzina
  3. Magdalena Popławska - Partner i dzieci
  4. Magdalena Popławska - Kariera
  5. Magdalena Popławska - Instagram

Magdalena Popławska występuje w teatrze od 1999 roku, chociaż szkołę aktorską ukończyła dopiero w 2004. Uczęszczała do liceum ekonomicznego, które później określała jako "stratę czasu". Po maturze dołączyła do grupy teatralno-muzycznej i jako niezależna aktorka, współpracowała z wieloma teatrami. Przełom w jej karierze i sława nastąpiła w 2007 roku, kiedy przyszło jej zastąpić w spektaklu Krzysztofa Warlikowskiego, Maję Ostaszewską.

Magdalena Popławska - Wiek

Magdalena Popławska urodziła się 3 kwietnia w 1980 roku w Zabrzu na Śląsku.

Magdalena Popławska - Rodzina

Rodzice Popławskiej wyjechali na Śląsk w poszukiwaniu pracy. Oboje nauczali w liceum ekonomicznym, chociaż jej mama pragnęła zostać aktorką. Niestety jej ojciec nie wyraził na to zgody. Magdalena nie jest jedyną aktorką w rodzinie. Jej starsza siostra - Aleksandra Popławska - również jest polską aktorką.

Magdalena Popławska - Partner i dzieci

Magdalena Popławska była związana z Bartłomiejem Topą. Później związała się z poetą Piotrem Fiedlerem, z którym ma córkę Zofię. Zofia urodziła się 6 września w 20015 roku. Popławska deklaruje się jako ateistka.

Magdalena Popławska - Kariera

Magdalena Popławska ma na swoim koncie wiele ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych. Do najbardziej znanych należą role w produkcjach: "Mrok", "39 i pół", "Zero", "Przepis na życie", "Bez tajemnic", "Wataha", "Krew z krwi", "O mnie się nie martw", "Jestem mordercą", "Diagnoza", "Osiecka", "Szadź 3", "Zielona granica" czy "Na wspólnej".

Osiecka - Popławska i Rycembel odniosły się do krytycznych komentarzy na temat serialu!

Magdalena Popławska - Instagram

Magdalena Popławska chętnie dzieli się swoim życiem za pomocą social mediów. Na Instagramie można ją znaleźć pod nazwą "magda.poplawska". Jej konto śledzi ponad 18 tysięcy obserwatorów.

Ta scena to hit filmu Nic na siłę. Zobacz przedpremierowo!